mosoj

Také jste se byli podívat ?

https://www.fa­cebook.com/vi­deo.php?v=42552­2537608506%3D

Nejlepší odpověď
gecco

Nebyl…
Proč bych měl??
Prostě se přesouvá vojenská technika – co je na tom??

Další odpovědi
dědapetr

Ne nebyl,já si toho užil dost na vojně tak o to nestojím.

kapka

Ja jsem v liberci a ted pred par minutama (vecer pref pul desatou) jsem videla kolonu z busu. Jsem rada nahodou, chtela jsem je videt, tak aspon ze takhle. :)

Drap

Nebyl, nejeli blízko, a nezdá se mi to nijak atraktivní

anonym

Né proč,ty bys raději vítal sověty,,co?Jsi komenec zapeklitej,to my víme..tak co proti nim máš,silnice neničí jako ti dávno…

MirKop

Bohužel jme museli z Liberce odjet ještě dřív, než se tam začalo něco dít… Ale jinak bych to určitě šla omrknout

Adula.57

Ještě ne, pokud vím, tak u nás v Liberci mají být až do středy nebo do čtvrtka a určitě se podívat půjdu.

gecco

Zorro → to není slušné (a ani vhodné!) – i když to mnozí víme… Ještě chybí, abys připojil odkaz na mapu se šipečkou na patřično střechu…
;-DD
Tohle se fakt nedělá.

zorro

gecco, obávám se, že Tomahawky ještě nejsou tak vyspělé, aby dokázaly najít cíl podle mapy.cz

gecco

Ale jóóó…
To uměj… Resp. – pokud nastane někde omyl, pak na straně mapy.cz…
😉
Čím tě Pepa tak dožral???
Já se dostal jen k tomu, že jsem jej „Pepa“ oslovil – a i z toho málem chytil infarkt (a stěžoval si i na širokém fóru)…
😉

mosoj

Zorro, zítra podávám trestné oznámení. Uvidíš že to dokáži.

zorro

Příspěvek smazán administrátorem.

gecco

zorro → ;-DD

gecco

Mosoji → aniž bych v tom ´zorro´ měl prsty (či jiné orgány) – nejdříve kontaktuj právníka…
Pokud jde jen o tuto Diskusi – nemáš šanci nějaký spor na ochranu osobnosti vyhrát (ba ani remizovat)…
___
A važ si toho, že já jsem (před nějakou dobou) zveřejnil jen tvé křestní…
😁
___
Jo jo – rejpat, to není bez rizika…
😁

mosoj

Děkuji tomu kdo to smazal.

zzzlatokopka

Na trestní oznámení to není, ale zcela určitě to porušuje zákona na ochranu osobních údajů.