Avatar uživatele
anonym

Také jste o něco zestárli?

Dnes, den poté, už v klidu, rozdýcháno, rozchozeno-
není to fajn, že Rusáci utřeli? Tyhle souboje s nimi – beru to osobně.
Zlatá je skvělá, zvlášť po těch zdrcujících kritikách. Jágr velmi dobře věděl, co říká, tenkrát. Co teď, kritici?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, anonym, rynek878 před 5085 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Já jsem z toho ještě celé dopoledne, celej nějak na šrot,nemůžu to pořád rozdejchat,ale bylo to seper,ne???
Doplňuji:
správně- super

Upravil/a: rynek878

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Wareg

Na začátku byli outsideři. Před mistrovstvím je mnozí zavrhovali…

Televize odpovědi.cz uvádí celorepublikový seriál – Mistrovství světa v ledním hokeji 2010!

V hlavních rolích – Džegr, Hubaczech, Tchervenka, Buaťák… a další.

Pod obrovským herním tlakem, za podpory celkem 58 146,5 (0,5 = nenarozené dítě sedící divačky ve finálovém utkání) platících českých fanoušků, 8 594 874 tele­vizních fanoušků, přes odpor rozhodčích, nerovnost lední plochy,…

…urvali to nejcenější! Zlatou medaili…

Chuapci, děkujem! 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Mam radost,koukala jsem a silela,jak ve fandeni tak nad vyhrou.Jak pise bubca,beru to osobne.Ted se kritici muzou kritizovat vzajemne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucisek93

ještě den poté se u nás ve škole slavilo, že jste konečně vyhráli, bylo super, když Rusáci to projeli a to nám nikdo moc neveřil, musíme dát holt hlavně Vokounovi, Jagrovi, Rolinkovi, ale ají celému týmu… jestli jste se dívali na předávání jak dávali rusům medaile, tak vzdávám holt Ovečkinov, že jediný si medaili nechal na sobě…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
lorja

Ten závěr byl opravdu na šlaktrefení.Já nejsem žádná zuřivá fanynka,ale to co ti naši hoši na tom ledě předváděli byl koncert.Natřeli to všem.

před 5084 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek