Také jste o něco zestárli?

Dnes, den poté, už v klidu, rozdýcháno, rozchozeno-
není to fajn, že Rusáci utřeli? Tyhle souboje s nimi – beru to osobně.
Zlatá je skvělá, zvlášť po těch zdrcujících kritikách. Jágr velmi dobře věděl, co říká, tenkrát. Co teď, kritici?

Nejlepší odpověď
rynek878

Já jsem z toho ještě celé dopoledne, celej nějak na šrot,nemůžu to pořád rozdejchat,ale bylo to seper,ne???
Doplňuji:
správně- super

Další odpovědi
Wareg

Na začátku byli outsideři. Před mistrovstvím je mnozí zavrhovali…

Televize odpovědi.cz uvádí celorepublikový seriál – Mistrovství světa v ledním hokeji 2010!

V hlavních rolích – Džegr, Hubaczech, Tchervenka, Buaťák… a další.

Pod obrovským herním tlakem, za podpory celkem 58 146,5 (0,5 = nenarozené dítě sedící divačky ve finálovém utkání) platících českých fanoušků, 8 594 874 tele­vizních fanoušků, přes odpor rozhodčích, nerovnost lední plochy,…

…urvali to nejcenější! Zlatou medaili…

Chuapci, děkujem! 😁

anonym

Mam radost,koukala jsem a silela,jak ve fandeni tak nad vyhrou.Jak pise bubca,beru to osobne.Ted se kritici muzou kritizovat vzajemne.

Lucisek93

ještě den poté se u nás ve škole slavilo, že jste konečně vyhráli, bylo super, když Rusáci to projeli a to nám nikdo moc neveřil, musíme dát holt hlavně Vokounovi, Jagrovi, Rolinkovi, ale ají celému týmu… jestli jste se dívali na předávání jak dávali rusům medaile, tak vzdávám holt Ovečkinov, že jediný si medaili nechal na sobě…

lorja

Ten závěr byl opravdu na šlaktrefení.Já nejsem žádná zuřivá fanynka,ale to co ti naši hoši na tom ledě předváděli byl koncert.Natřeli to všem.