klob1

také jste naletěli Smoulinkaq Kocickaxq?

Už jste také zjistili kdo to je a na co si tu hraje?Když si prolistujete odpovědi.cz tak zjistíte,že na jedné straně jako léčí a na druhé straně tahá rozumy.?
Zdá se ,že je to nějaký podvodník,tak pozor nenaletět!

Odpovědi
anonym

Takových tajuplných hračičků je tu mhohem více než seriozních uživatelů. Spousta lidí si tu na něco hraje. To víš, anonymita internetu slabší povahy svádí, aby si „vylepšovali“ svůj mnohdy ne právě radostný život alespoň tím, že oblažují ostatní smyšlenkami, poněkud zvláštním humorem a mnohdy i hrubostí a odhalováním vlastní intimity.