mosoj

Také jste kutilové?

http://letecka­posta.cz/991428536

Nejlepší odpověď
anonym

Hezké, pokud člověk nedomýšlí důsledky. Docela jsem se pobavila. Díky.

Ze strojů mám nahnáno, protože kdysi před 30 lety se právě v okamžiku, kdy jsem přecházela přes dílnu, urvala tyč z automatu a zabodla se do vedlejší zdi. Od té doby už jsem do klubovny chodila hezky opatrně přes tovární nádvoří.

Další odpovědi
Damiana

A co teprve „najdou“ gynekologové a urologové! Jakoby byl každý jejich pacient Houdini…:-)

Sůwa

Pokud to někdo přečetl celé, tak mu doufám neuniklo, že obětí podobných kutilských nehod jsou až na výjimky muži. Ne, že by některé ženy ( třeba já ) podobné práce nedělaly, ale u toho je třeba myslet na práci a ne předpokládat, že jsem mistr světa. Promiňte pánové, nejsou takoví všichni 🙂.

anonym

a to jste ještě neviděli strojního inženýra a urologa dělat poličku do kuchyně 🙂 spadla v noci, v tom nejlepším spánku a sní váza s kytkama plná vody a starožitná žehlička