Avatar uživatele
anonym

Také jste koupil"zajíce v pytli" jako mí přátelé?!

V době,kdy byl v Olomouci sovětský „tuzex“ DRUŽBA,si přátelé vybrali ručně tkaný koberec s krásnými motivy a ornamenty.Pro­davačka koberec rozvinula do jedné třetiny,přátelům se líbil a tak si koberec dovezli se vší slávou domu.Doma je ale čekalo rozčarování,když rozvinuli koberec celý.V středu koberce se na ně usmívala vetkaná hlava Vladímíra Iljiče Lenina.Po poplivání této části koberecu putoval do garáže pod auto.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, terry, beer, Deli, fcoop, casey před 4642 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
fcoop

Slyšel jsem o jednom případu.Za krále Klacka,tedy v době,kdy kdo měl video,ten byl superpašák – jeden člověk,chtivý tohoto divu techniky si jedno pořídil.Za strašný prachy.
Přinesl domů,vše zapojil,zapnul – a nic.
Otevřel aparát a zjistil příčinu – koupil si škatuli vyplněnou tvrdou sádrou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Kde je tá garáž, teraz je to vzácnosť. 🙂
Ale, aby nebolo zle len na Východ, poďme aj na Západ. Nemecko, nemenovaný obchodný dom s textilom. Na prízemí veľké koše s lacným textilom. Rýchlo nabrať plné košíky zabalených košiel s dlhými rukávmi. Cena príjemná. Večer na izbe, ukážka, kto čo nakúpil. Z 10 košiel, 3 len s jedným rukávom. Tak sme rýchlo odpárali aj tie sólorukávy a upravili na vesty. Aby doma nebola blamáž.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Tak podobná lahůdka se mi naštěstí nestala, asi by mne kantlo 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

To je strašlivé!!! To, co si koupili, ne to, co s tím udělali.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování