Také jste koupil"zajíce v pytli" jako mí přátelé?!

V době,kdy byl v Olomouci sovětský „tuzex“ DRUŽBA,si přátelé vybrali ručně tkaný koberec s krásnými motivy a ornamenty.Pro­davačka koberec rozvinula do jedné třetiny,přátelům se líbil a tak si koberec dovezli se vší slávou domu.Doma je ale čekalo rozčarování,když rozvinuli koberec celý.V středu koberce se na ně usmívala vetkaná hlava Vladímíra Iljiče Lenina.Po poplivání této části koberecu putoval do garáže pod auto.

Nejlepší odpověď
fcoop

Slyšel jsem o jednom případu.Za krále Klacka,tedy v době,kdy kdo měl video,ten byl superpašák – jeden člověk,chtivý tohoto divu techniky si jedno pořídil.Za strašný prachy.
Přinesl domů,vše zapojil,zapnul – a nic.
Otevřel aparát a zjistil příčinu – koupil si škatuli vyplněnou tvrdou sádrou.

Další odpovědi
led

Kde je tá garáž, teraz je to vzácnosť. 🙂
Ale, aby nebolo zle len na Východ, poďme aj na Západ. Nemecko, nemenovaný obchodný dom s textilom. Na prízemí veľké koše s lacným textilom. Rýchlo nabrať plné košíky zabalených košiel s dlhými rukávmi. Cena príjemná. Večer na izbe, ukážka, kto čo nakúpil. Z 10 košiel, 3 len s jedným rukávom. Tak sme rýchlo odpárali aj tie sólorukávy a upravili na vesty. Aby doma nebola blamáž.

www

Tak podobná lahůdka se mi naštěstí nestala, asi by mne kantlo 😁

Deli

To je strašlivé!!! To, co si koupili, ne to, co s tím udělali.