Kulpix

Také jste jako malí chroupali mezi zubama raději lipo než mrkev?

Dáte si občas LIPÍČKA i v dospělosti?

Nejlepší odpověď
briketka10

Koupím si Lipa v TESCU jen občas, ale raději mám mrkev.
V dětství jsem měla ráda barevné Arizonky a Ovocné čočky.

Jo a ještě Jahůdky – dnes prodávají vše pod názvem JOJO.

Další odpovědi
Radius

Ano Lipa mám rád, prodávají se stále (ty jak jsou na obrázku) i ty čočky.

Mrkev samotnou tak rád nemám, raději mrkvový salát, máme v rodině 2 malé děti a těm to také moc chutná (je to nastrouhaná mrkev, trochu vody, cukr a citrón), dávám si to občas i já.
Máma dále dělá jiný mrkvový salát, opět nastrouhaná mrkev, dále kapari a překrájené olivy (bez pecek) a trochu šťávy z těch oliv a malinko cukru.

ivzez

Dala bych si, ale nikde je nepotkávám… )–:

Drap

Když já jsem byl malý, tak se ještě toto nevyrábělo.