mosoj

Také již platíte ............. ?

Také již platíte složenku od pana Kalouska.
Dnes jsem dostal složenku na zaplacení daně z nemovitosti. Proti loňskému roku o 100 %
vyšší¨a pak že ten dluh nezaplatíme !!
Doplňuji:
Dudu : Ano zvýšení výdajů si republika nemůže dovolit. Tak snížíme příjmy. To mi mozek nebere a je to namířené proti těm chudším. Kalousek je horlivý zastánce rovné daně. Představte si že by měl zaplatit vyšší daň. To by byl chudák asi o vodě a chlebu.
Zjistěte si na statistice o kolik klesl příjem do rozpočtu po zavedení rovné daně.
Zde je totiž začátek raketového vzestupu statního deficitu.

Nejlepší odpověď
kropitko

Já jen dodám tenhle odkaz,já bych Kalouska poslala do plynu(ale je pravda,že mám nějaké špatné dny) Doufám,že až z něj bude důchodce zažije peklo na zemi,pokud se v té době nebude již smažit v pekle. Nevím,kde se v něm bere taková neúcta ke stáří.....
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/200419-je-lepsi-kdyz-se-duchodci-leknou-ted-nez-az-jim-neprijde-penze-rika-kalousek.html

Další odpovědi
panenka

V pátek jsem Kalouskovu složenku dostala do schránky a hned letěla do koše.Taky jsem dostala šek na zaplacení daně z nemovitosti ale jen naštěstí na 234 kč ale moje Babička platila 550 a ted jí přišel šek na 1100kč jak píšete vy o 100%vyšší je z toho docela v šoku že má tolik platit.

rynek878

souhlasím s Mosojem,daně z nemovitostí o 100% vyšší,ať se jdou všichni vys..t.

oskar

Nenechme si srat na hlavu,už se konečně vzpamatujme.

kokoťenko

Panenka mě motivovala svou odpovědí k tomu,že nejen že zahodím složenku od Kalouska,ale rovnou vyhodím i složenku na zaplacení daně z nemovitosti.

NickD

Já bych jim navrhnul,ať si dají platy jako v Řecku......­..12,13,14,15­+výhody pro státní zaměstnance…Stejně je už mají.
A hlavně jim nezapomeńte poděkovat!!!!!
Doplňuji:
S ekonomikou tohoto státu nesouhlasím.Kdo nic nemá,nemůže utrácet a podporovat tak rozvoj,trh a ekonomiku.Čím více se dostane peněz do oběhu,tím bude ekonomika silnější,ale jak toho chtějí tímto způsobem docílit,když nás zadlužuje právě stát?

vagra

Mosoji-přece nechcete,aby si svůj dluh platili sami.
Jako vzor pro placení,vybírání a rozdělování daní,si vzali pohádku Pyšná princezna.
Rádci z této pohádky,mi silně připomínají naše výběrčí daní-parlament./Šev­če,nemáš zaplacené daně!Ani na příští rok!/
A scéna jak si dělí vybrané peníze-tak nějak se porcuje medvěd a zbytek-bohužel pro občany toho moc nezbylo!Musíme zvýšit daně!
Když už jste jmenoval Kalouska-ten si to přece vždycky uměl zařídit.

dudu

Já bych Kalouska až tak neodsuzoval, on i Janota jsou si dobře vědomi stavu věcí a celá akce měla za cíl vyprovokovat lidi /především důchodce/, aby nevěřili slibům levice, protože pokud jistina dluhu ČR nemá dále narůstat, zvýšení výdajů si ekonomika nemůže dovolit. V dalších čtyřech létech půjde jen o stabilizaci, nikoliv o pokles dluhového břemene.
Pokud se jedná o daň z nemovitostí, o jejím růstu rozhodují obce, jejichž rozpočet tyto příjmy obdrží. Poděkujte a o vysvětlení proto požádejte místní zastupitele. V našem regionu např. tato daň zůstala pro rok 2010 beze změny. Zahazování složenek nikomu nedoporučuji, protože s malými dlužníky se mašinerie MF rychle vypořádá a může to hodně bolet.
Doplňuji:
Krk nedám, ale mám pocit, že rovnou daň prosadila ODS včele se s.Tlustým. I když Kalousek není bez viny, spíše vede spor s Janotou a prosazuje cestu nižších výdajů, zatímco nynější minf. žádá i zvýšení nepřímých daní.

FOG

Jak pise Nick,nezapomente podekovat,az je pujdete volit.

anonym

Všem rozčíleným,ať právem,nebo ne.
Naučme se řecky,bude to potřeba,až si budeme vyměňovat zkušenosti.A jak to vypadá,dle agentury STEM,bude to v cuku a možná i v letu.
Po volbách.
Kontrolní otázka:„Kdy doženeme Japonce“?
Odpověď:„Ty nedoženem,ani kdyby nám utíkali naproti“.

mosoj

Dudu : Vláda zvýšila. Obce mohli ovlivnit to je pravda.
http://finance­.idnes.cz/dan-z-nemovitosti-se-zvysuje-az-na-devitinasobek-fbj-/p_dane.asp?c=A100119_­082746_p_dane_sov

Janota navrhl 1. balíček, ale na rozdíl od Kalouska chce zvyšovat i přijmovou stranu a je proti rovné dani.
Kalousek chrání jen ty movité.