mosoj

Také jite bio potraviny ?

Nejnovější aféra s tzv, biookurkami v Německu a posléze i v dalších zemích je velice poučná. I můj děda věděl že močůvkou se nedá hnojit v době konzumní zralosti.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Ne nejím a jíst nehodlám.

Další odpovědi
Berušinka

Nejím, protože jsou kvalitně srovnatelné jako potraviny normální. Bio je jen reklamní tah, pokud si danou potravinu nekoupíte na nějaké farmě v ČR, kde je kvalita určitě lepší.

anonym

Nevyhledavam je , ale ani se jim nebranim. Kupuji oboji a zatim " ziju ". -iv-

Jikra

Já to taky nejím a jíst nebudu a už jsem to tady jednou psal že jenom oblbujou a tahají z lidí prachy.

GM

Bio potraviny jím, ale jen ty, které doma vypěstujeme – ať brambory, zeleninu, ovoce nebo drůbež, vajíčka, vepřové maso, králíky. V žádném případě bych bio nekoupila – liší se od nebio pouze tím, že bio pole se stříkají a hnojí chemickými hnojivy v noci, aby to nikdo neviděl,nebio normálně ve dne.

cubulka

Ne.
Nemám důvod.
Nepotřebuji.
Proč..