Kazatel

Také je vám z toho úzko?

https://www.fa­cebook.com/Me­nellicar/posts/102214141­76963471

Nejlepší odpověď
Drap

Neni úzko. Tak nějak jsem to očekával. Podle tohoto si lze pěkně ověřit pravdivost a přesnost zpráv z našich superpravdivých me­dií.

Další odpovědi
Ametyst

Není. Kdo se dívá na live kamery, tak ví, že na Ukrajině lidi jezdí městskou dopravou, chodí na nákupy, a jezdí auty, kam potřebují. Nevím, co za recyklované obrázky omílají v mainstreamu, ale je to tentýž mainstream, co děsil lidi covidem. Což není zase tak dávno, a není těžké dát si do souvislostí.

aliendrone

Není, jen je mi na blití z NAŠICH vymaštěnců, kteří té tragifrašce tleskají a navíc z toho hýkají blahem. Jak jsem již zde psal, jako PRVNÍ k nám přilezou nefachčenka, která BUDEME MUSET živit. :(

Mno, uvidíme. Dnes se bezmozci zalykají „rozhořčením“, ale schválně jestli jim to rozhořeční vydrží alespoň do konce roku. S ohledem na ceny v obchodech, až přijde vyúčtování energií atd. – to TEPRVE BUDE VESELO! ;) :D :D

zjentek

Jo? No tak alespoň máte skutečný důvod nenávidět Vladimira P. a ne tam za ty vaše vylhané, fiktivní… 🤦‍♂️

paul1

No v diskusi je to vysvětlené, podvodník. Ale určitě se takové příběhy budou vyskytovat, uprchlíků je už více jako 2 miliony, v takové situaci, co někteří, včetrně dětí prožili se anii moc nedivím.

Pepa25

To není nic nového, už jsem to tu psal v diskusi tady: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/do-ceska-prislo-20-000-uprchliku-kde-jsou-demonstrace-proti-vitacum-a-slunickum-mezi-ukrajinci-je-cela-rada-muslimu Češi řeší černochy, muslimy, Romy, lidi s dražšími telefony, nevychovanými děcky, atd. mezi uprchlíky. Prostě nemají rádi nikoho cizího a oč bylo větší vzedmutí, o to je a bude tvrdší vystřízlivění.

Lgee

Neřeším blbosti.

Pepa25

Už se k tomu vyjádřili i Manipulátoři.cz: https://manipu­latori.cz/petr-liska-a-jeho-prihoda-s-ukrajinskou-rodinu/