Rokio

Také je vám líto, že zemřel dabér Dalimil Klapka?

Zde je odkaz na článek: https://magazin­.aktualne.cz/kul­tura/utichl-hlas-abrahama-simpsona-nebo-inspektora-columba-ve-vek/r~05441b4­6ebee11ec8c6f0cc­47ab5f122/?ut­m_source=medi­afed&utm_medi­um=rss&utm_cam­paign=mediafed
zdroj: magazin.aktualne.cz

Podle mě skvěle daboval dědu Simpsona.

Nejlepší odpověď
led

Ľúto mi je každého, kto niečo spravil pre ľudí.
Holt stárneme, ale niektorí po sebe zanechávajú „živú časť svojho Ja“ aj pre ďalšie generácie.

Další odpovědi
Malvína

A co takový Columbo? Veliká škoda ☹

Dvorní šašek

Škoda každého dobrého člověka, včetně pana Klapky. Dožil se požehnaného věku. Díky němu a panu Bedrnovi máme hlas Homera Simpsona bezkonkureční. A mohu pokračovat dál. Poklona.

paul1

Ano, dožil se požehnaného vľku a zanechal po sobě celkem slušné dílo.

Filip84

Líto mi to není, nebyla to moje rodina, ani jsem ho neznal.

Cítím s ním, a jeho otočením, soustrast, protože žádný člověk není ostrov sám pro sebe a smrt druhého ho umenší.

Kelt

Odešel, to je fakt. Tady lítost nepomůže. Ale byl to dobrý herec i dabér.