Ametyst

Také je vám divné,že dítě,které někoho zabije,nemá trestní zodpovědnost?Ale dítě dlužit může a tu zodpovědnost má.

Divné je na tom dlužení už to, že si dítě nemůže vyzvednout ani podepsat doporučenou zásilku, protože nemá občanský průkaz.

Odpovědi
Edison

Trestní a občanské právo jsou podstatné rozdíly. Ale také se mi to nelíbí. Podle mě i desetileté dítě zpravidla ví, že jsou věci, které když udělá povedou ke smrti.

Kryšpín

V tom prvním nastoupí znalci, experti, odborníci, humanisti v tom druhém exekutor.