tom004

Také je u vás „bezva“ počasí?

Včera 19,30 hod.,30,4°C,jas­no.Dnes stejný čas,11,8°C,za­taženo,od 14 hod. prší.

Nejlepší odpověď
anonym

Tak my tu máme taky 12ºC,k tomu ještě každou chvíli zemětřesení.Víkend „suprový“.Prší,padá listí.Včera jsme padali v práci vedrem,takové teplotní skoky jsem ještě nezažila.Axle,vůbec se nedivím,že odjeli,je tu to fakt krutý.

Další odpovědi
Berušinka

Praha 9 – tma jak v pr…, zima, slejvák – co víc si přát? =D

led

Ďakujem za dodávku silného vlhkého vetra od vás. Konečne sa dá dýchať. Len vetrať musíme na striedačku.

anonym

Hrůza, svrab a neštovice! Zataženo, přeháňky, studený vítr, 15°C.
Přítel dcery hlásí zoufale předčasný návrat z rock festivalu u K.Var, kde je sibiř, 12°C, klimatická spoušť a zkáza.

snookerballs

Včera 19:30 u nás 32.9°C, dnes 19:00 15.1°C, díky bohu ochlazení! Fouká, bude pršet.

dědapetr

Brno zataženo,chvíli sprchlo a vypadá to že ještě bude pršet a ochladilo se.

Monie

Dnes prý byly v ČR i 25°C rozdíly, ale na druhou stranu jsem ráda, jelikož v tom horku se nedalo ani spát, natož vyjít ven.

hanny 2

Jeli jsme dnes v 16hod.ke tchýni – vedro na chcípnutí a v 17.30hod.při odjezdu nám byla zima

Drap

Severně od Brna : příjemné ochlazení, drobně prší…v dáli někde slyšet bouřku