Avatar uživatele
autacek

Také házíte toaletní papír po upotřebení místo do mísy vedle do koše?

Zajímavá 0 před 2298 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Arne1

Podle toho kde. Na dovolené v Řecku do koše – oni tam mají tenké trubky a apapír by je ucpal. V normálních státech do mísy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Nemusíte být v Řecku. Bohužel se to děje i v Česku! 🙂
Kdo má silný žaludek, může shlédnout zítra v TV: http://tn.nova­.cz/clanek/sok-ve-vymene-pouzity-toaletak-vyhazuje-rodina-do-kose-v-kuchyni.html

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ivzez Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

To snad ne? Vždyť by to smrdělo, ne? Myslím, že toaletní papír, jako neklížený, se ve vodě dobře rozpadá a není třeba se obávat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Ještě mě napadlo nasmolit vedle mísy přímo na papír a hodit to do koše celé. Kdo nemá v koupelně koš, tak do kuchyně. Tato otázka mne inspirovala a proto asi začnu od letoška smolit přímo do popelnice na bioodpad- té hnědé. A vždycky se v ní najde cosi na utření zadku, takže voda a papír- nulový náklad!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Je za tím snaha o minimalizaci nebiologického odpadu v kanalizaci kvůli úzkým trubkám městského kanalizačního systému, který není veden optimálně do samospádů. Tam kde mají izolované jímky se to kvůli frekvenci svozu zřejmě osvědčilo taky. Je to sice na hlavu, ale jinou možnost prakticky nemají. Museli by pod chráněnými památkami kanalizaci překopat a to už si zřejmě při své finanční situaci budou raději pěstovat kompost po kapsách.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Nějak si neumím představit, že bych po vykonání velké potřeby hodila použitý toaleťák do koše, to je přece hnus. Nežiju v Řecku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

A co teprve toaleťák nepoužívat vůbec:
http://doma.no­va.cz/clanek/zdra­vi/umite-si-predstavit-zivot-bez-toaletniho-papiru-tyto-zeny-ho-nepouzivaji.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Ne,
není důvod. V panelákovém bytě i cihlových bytových domech máme dostatečně široké odpadní trubky, pár centimetrů od WC. 🙂
Část německých klientů a pacientů se u nás chová, jako v Řecku aj.
Hází nám použité toaletní papíry do koše na odpadky a papírové ručníky (tedy přenášejí, do vedlejší místnosti)…:-/.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Nevím proč to děláš, ale já ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Ne, vím, že to dělají v Řecku a přijde mi to dost nechutné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mc Merkurion

marci: … koš vedle mísy bych ještě pochopil, ale chodit s tím až do kuchyně je teda opravdu nápad …

před 2298 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
fcoop

autacku......s te­bou žít v jednom bytě musí být zážitek.

před 2298 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

I mistr tesař se někdy utne…
(Možná, že se příště lépe zamyslí nad formulací.)

před 2298 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Arne1

Kepler: je vidět, že jsi tam nikdy nebyl. Tam je to prostě předepsané, jak cedulkama, tak výslovným upozorněním delegáta.

před 2298 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Však já to nezpochybňuju, v Řecku na to mají své důvody. U nás ale nejsou.

před 2298 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek