autacek

Také házíte toaletní papír po upotřebení místo do mísy vedle do koše?

Nejlepší odpověď
Arne1

Podle toho kde. Na dovolené v Řecku do koše – oni tam mají tenké trubky a apapír by je ucpal. V normálních státech do mísy.

Další odpovědi
marci1

Nemusíte být v Řecku. Bohužel se to děje i v Česku! 🙂
Kdo má silný žaludek, může shlédnout zítra v TV: http://tn.nova­.cz/clanek/sok-ve-vymene-pouzity-toaletak-vyhazuje-rodina-do-kose-v-kuchyni.html

Kepler

To snad ne? Vždyť by to smrdělo, ne? Myslím, že toaletní papír, jako neklížený, se ve vodě dobře rozpadá a není třeba se obávat.

zjentek

Ještě mě napadlo nasmolit vedle mísy přímo na papír a hodit to do koše celé. Kdo nemá v koupelně koš, tak do kuchyně. Tato otázka mne inspirovala a proto asi začnu od letoška smolit přímo do popelnice na bioodpad- té hnědé. A vždycky se v ní najde cosi na utření zadku, takže voda a papír- nulový náklad!

anonym

Je za tím snaha o minimalizaci nebiologického odpadu v kanalizaci kvůli úzkým trubkám městského kanalizačního systému, který není veden optimálně do samospádů. Tam kde mají izolované jímky se to kvůli frekvenci svozu zřejmě osvědčilo taky. Je to sice na hlavu, ale jinou možnost prakticky nemají. Museli by pod chráněnými památkami kanalizaci překopat a to už si zřejmě při své finanční situaci budou raději pěstovat kompost po kapsách.

iceT

Nějak si neumím představit, že bych po vykonání velké potřeby hodila použitý toaleťák do koše, to je přece hnus. Nežiju v Řecku.

ivzez

A co teprve toaleťák nepoužívat vůbec:
http://doma.no­va.cz/clanek/zdra­vi/umite-si-predstavit-zivot-bez-toaletniho-papiru-tyto-zeny-ho-nepouzivaji.html

da ny

Ne,
není důvod. V panelákovém bytě i cihlových bytových domech máme dostatečně široké odpadní trubky, pár centimetrů od WC. 🙂
Část německých klientů a pacientů se u nás chová, jako v Řecku aj.
Hází nám použité toaletní papíry do koše na odpadky a papírové ručníky (tedy přenášejí, do vedlejší místnosti)…:-/.

mosoj

Nevím proč to děláš, ale já ne.

lota

Ne, vím, že to dělají v Řecku a přijde mi to dost nechutné.

Mc Merkurion

marci: … koš vedle mísy bych ještě pochopil, ale chodit s tím až do kuchyně je teda opravdu nápad …

fcoop

autacku......s te­bou žít v jednom bytě musí být zážitek.

ivzez

I mistr tesař se někdy utne…
(Možná, že se příště lépe zamyslí nad formulací.)

Arne1

Kepler: je vidět, že jsi tam nikdy nebyl. Tam je to prostě předepsané, jak cedulkama, tak výslovným upozorněním delegáta.

Kepler

Však já to nezpochybňuju, v Řecku na to mají své důvody. U nás ale nejsou.