mosoj

Také dostávate emaily .......... ?

Také Vám chodí emaily s nabídkami na Viagru. Nevím proč zrovna mně. V životě jsem nic takového nepotřeboval a stále nepotřebuji.

Nejlepší odpověď
kropitko

Manžel je taky dostával,pak tam něco smazal,přehodil,o­deslal a už mu nic nechodí..

Další odpovědi
quentos

taky mi chodívaly, než jsem změnmil adresu…

annas

Já denně 3 – 4 maily s touto nabídkou mažu.

rynek878

jsem na tom stejně,taky 4–5 nabídek na Viagru.

Lucimia

Nebojte, mně také chodí, ačkoli jsem ženského pohlaví..:-)

BENYTA

Nejdřív jsem si myslela,že mi nabídky na koupi VIAGRY chodí proto,že z mé mejlové adresy nejde rozeznat pohlaví.Pak jsem zjistila,že se to přece dá prodávat i ženám,třeba by to mohly použít jako dárek…
Vůbec se s tím nezatěžuju,naštěstí to chodí většinou rovnou do spamů.

oskar

Já jsem to také,už dostal.

GangstaHelper

Chodilo mi to tak 3× denně. Stále ty samé emaily, některé s obrázkem. Nikdy jsem na nic neklikl. Taky nemám ponětí, odkud jsem to přitáhl. Asi před půl rokem se to ztratilo a chodí už jen pár do měsíce (viagra už jen málo).

ReHu

JJ, také ☹. Mažu je hned, ani to neotvírám a adr.jsem blokla.

Anmara

jakmile se začne používat mejlová adresa, tak ji dříve či později objeví roboty rozesílající spam (viagra, výhry v loterii ap)… a ty nerozlišují komu nabídka jde, důležité je, že jde na fungující mejlovou adresu… a adresátům pak nezbývá než mazat a mazat