zdenek l

Také cvičíte pro dobrou kondici?

https://youtu­.be/jbjKSw8CZK0

Odpovědi
_Bůh_

Pěkný bomby na páteř. Ženská může jít za dva roky s plotýnkama na operaci.

Já se věnuju chůzi a posilování. Chůze je prospěšná pro všechny, je částečným lékem na dnešní civilizační choroby.

Drap

K tomuto by mě ani pravidelné cvičení nepomohlo.

marci1

Samozřejmě. Ketelyn Ohashi je výborná (od r. 2019 je již v důchodu-bohužel tělo trpí). Obdivuji co dokáže a mám ráda uměleckou gymnastiku. Říká o sobě: „Bylo mi řečeno, že nevypadám jako gymnastka. Bylo mi řečeno, že vypadám, jako bych spolkla slona, ​​nebo jako prase.“ 🙂
https://www.bbc­.com/sport/48340080

Justin1

To, co jsem viděl v tom videu, je gymnastika, to je vrcholový sport, to je něco úplně jiného než cvičení pro dobrou kondici.

Dřív jsem cvičil, ale fungovalo to divně. Na shození jednoho kila jsem musel cvičit dva až tři měsíce, několik málo kil nabraných přes Vánoce jsem cvičením shazoval půl roku a až za čtyři roky cvičení jsem vážil o pět kilo méně. Před třemi a půl roky jsem přestal cvičit, od té doby necvičím a nesportuji, ale přesto v současné době vážím minimálně o 6 kilo méně než v době, kdy jsem přestal cvičit.