Také byste nejradši ublížili člověku, který zabíjí srnky pro zábavu a pro to, aby si jejich hlavy vystavil na zeď?

Třeba starý myslivci to dělají, doma mají ošklivou manželku, v posteli jim už nefunguje, a tak si svoje ego a svou ubuhou pupkatou mužnost dokazují zabíjením zvířat.

Nejlepší odpověď
iceT

Nejradši bych ublížila člověku, co svou otázku začíná slovem Také…

Další odpovědi
Vojta24

Hrabe ti ?

Klaproth

Pokud si myslíš, že hlavním zájmem myslivců je zabíjení srnek pro zábavu, víš toho o myslivosti velmi málo.

Emefej

Ano, také. Je vidět, že o myslivcích a myslivosti víš úplně, ale úplně všechno. Ale tady děláš osvětu na špatném místě. Nebuď zakomplexovaný trol a srab a přijď ubohým pupkatým myslivcům a jejich ošklivkám své pravdy zjevit osobně. V sobotu 17.2.2018 máme myslivecký ples, budu tě čekat, napiš mi SZ (domluvíme podrobnosti, vstupenku za tebe samozřejmě zaplatím, přidám i 10 lístků do tomboly).

Diskuze k této otázce byla zrušena administrátorem.