Avatar uživatele
Mell

Tak znovu..

Pardon že to píšu znova ale asi jsem tamtu otázku jménem „Co to znamená“ napsala špatně. Zkopíruju to a upravím ještě jednou.

Mell

Co to znamená?

Znám se s kamarádkou už 1 rok a je mi dost blízká, ale ted jsem začla cejtit něco zvláštího jak kdybych se do ní zamilovala (prominte je mi to malinko trapné psát) Nevím co to znamená. Ona má kluka a kamarádku s kterou je jako fake „zasnoubená“

Tak tak už je to dobré a neřešte prosím to „zasnoubení“

Doplňuji:
Já myslela že mi aspon pomůžete a napíšete co mám dělat nebo já nevímm proč se to tady jmenuje odpovedi.cz

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Mell

Zajímavá 0 před 4461 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Losos

Vidím že máš spousty problémů. Minulá otázka jak říct klukovi že ho máš ráda, teď zase kamarádka .. očividně máš lásky na rozdávání :) Zatím si to asi můžeš dovolit, tak si to užívej, protože jednou, už ji budeš dávat především tomu jednomu, nebo té, jedné .. :)

Takže si hlavně ty v hlavě srovnej, co ke komu cítíš, co od toho očekáváš a pokud si aspoň z části myslíš, že to má cenu a smysl, tak do toho jdi naplno :) A když to nevyjde, tak Tě to asi bude chvíli bolet, budeš se cítí strašně, ale nakonec budeš mít dobrý pocit, protože budeš vědět žes do toho dala všechno a nebudeš přemýšlet: „Co kdyby“ ..

Tak řekl Losos, který Ti přeje mnoho štěstí :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Co to znamená ? A co ?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Co my !! Ty to musíš řešit!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek