Avatar uživatele
Miroslavst

Tak vylez, nebo kde jsi?

By mě zajímalo proč se skrývá a neukáže se. V kolik chodíš spát admine? Chodíš vůbec spát?
Jsi tady furt nebo jen někdy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? anonym, panenka, Jahoda, BEAES, aramah, PostApMan před 4995 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Miroslave mě jsou mazány i otázky typu.....Panen­ko,jak bylo v Zoo??? Už je ani nepokládám,abych se nerozčilovala,že ji nějaký dobrák tady nahlásil jako závadnou otázku. Už jsem i o tom psala na Odpovědi.cz,proč mi takovou otázku smazali a přišla mi odpověď,že to bylo proto,že ji někdo nahlásil jako závadnou. Nerozumím tedy čemu se divíte?!

Mosoji : Annas to dělá tak,jako spousta ostatních,že nahlásí závadnou otázku,nebo odpověď…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Odpovídala jsem před chvílí u podobné otázky. Smazala (respektive nahlásila) otázky (neotázky), které urážely Bumbese a jedna i PostAplMana, který se Bumbese zastal.

Miroslave, děkuji. Já jsem u počitače opravdu nebyla. Zpravidla končím kolem 19.00 hodiny, někdy chvíli přetáhnu.

Protože špatně spávám, chtěla jsem jít nedávno k poočítači (asi kolem půlnoci), ale pán, s nímž bydlím, vytáhl pojistky, abych nemohla počítač zapnout. Mám stolní PC.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Já si Miroslave myslím,že tu mezi námi není že je to asi nastaveno tak že pokud se zde nějak poruší kodex tak se hned otázka automaticky smaže.
Jednou jsem totiž psala meil na odpovědi ve 22:30 a odpověd jsem dostala až ráno kolem 9 hodiny a né hned.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

četl jste Orwella? Big Brother is watching you. Taky se nikdy neozval osobně ;{)))>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PostApMan

Dík našel jsi mi novej druh zábavy v půl jedný ráno – provokování admina, počkej až příde :D

Ne on nám vlastně jenom smaže účty a bude dělat svojí práci dál…

BigBrother…ne tohle není BigBrother ,ale mateřská..i když neporušíme kodex, stejně nám všechno zakáže nebo smaže :D
Doplňuji:
Pro Panenka: A jak teda ten „bot“ ví co smazat a co ne ? Otázka " Otázka na Michala " tu smaže ,ale otázku " Tak vylez, nebo kde jsi? " Tu ne ? ..leda že by to celé bylo v otázníku (na konci otázky musí být otazník pak jí bot nesmaže..) ale takovejch dotazů bez otazníku je tu taky dost a jsou tu…

Upravil/a: PostApMan

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Tak já nevím. Ale annas otázky maže. Jak to dělá?

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/dis­kuze/bumbes-omluva

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elminka

Si myslím,že admin tu nemusí být stále,na to má vycvičený systém,který ty otázky vytřídí,a pak mu je podá k snídani hezky vytříděné,dle snídaně,od nejlehčí až po ty těžší..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

u každé otázky máme možnost nahlásit závadnou otázku, Domnívám se že to funguje automaticky, například když závadnou otázku oznámí víc lidí nebo jediny zlaty, dva stribrni automaticky se maže, možná v tom už není jiná ruka

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Miroslavst

mosoji, annas to může dělat protože je zlatá, ale myslím, že ona to není co by mazala naše otázky

před 4995 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
PostApMan

Zlatej uživatel smí mazat otázky ?

před 4995 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

Tak já teda nevím, ale u bodování je psáno něco o úpravě a nezobrazování. Tak jsem z toho jelen.

před 4995 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
PostApMan

Jo myslím že Mosoj dal odkaz na jednu diskuzi kde annas píše že smazal tři otázky, ale to podle mě může protože byla první ve Zlaté kategorii (obecně se tomuto řiká support) takže něco jako odměna :) Ale nevím proč by mazal naší otázku s domluvou pokecu na icq.

před 4995 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

Annas je ona a ona to určitě nebyla, protože tady není, ta už dávno spí :D Teda alespoň myslím.

před 4995 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
PostApMan

Mazat příspěvky teda smí …skoro všichni :D Takže admin ani neni potřeba, to je fajn. Hledali jsme tady něco co tu ani neni.

před 4995 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek