Illines

Tak vas zdravim,vratila jsem se s dovci-parada.

Jaksi chapu novotu,ale absolutne mne to nebavi,je to zdlouhave a na cas narocne.Tak i mne to mrzi,ale jsem pro jednoduchost,cas se da vyuzit i jinak.Mejte se pekne,bylo mi s vami opravdu dobre,je mozne ze sem tam nakouknu,ale toto mne nechytilo.Papa

Nejlepší odpověď
ten který je

Není to ono,máte pravdu dámy.Raději půjdu do práce makat.:-)

Další odpovědi
hanulka11

Illines, jsi hodná, že ses ozvala, taky jsem z toho otrávená – raděj půjdu na zahradu sázet kytičky toto se mi ani trochu nelíbí.

briketka10

Vítám Tě tady a taky mě to neba je to otrava jen klikat sem a tam a hledat, jsem z toho tak otrávená, že si jdu radši opíct řízek :DD

Andělé

Také Tě vítám mezi námi.:-)
Byla jsem tu jen ráno,sice jsem se rychle rozkoukala,ale nelíbí se mi tu ani v nejmenším.:-(
Proč dělat věci jednoduše,když jdou dělat složitě,že?
Všimla jsem si,že se dnes loučí několik uživatelů.....:-(

anonym

Ahoj, Illines. To by byla věčná škoda, kdybys to vzdala. Úprava je nová a jsme z ní zřejmě všichni celí nesví. Zkusme ale aspoň ten začátek vydržet. Všechno se časem modernizuje a vylepšuje. Možná to nakonec bude lepší než původní verze.

Damiana

Ahoj Illines. Je to peklo, taky se mi to nelíbí. Alespoň, že se ses měla fajn na dovče, to je pak hned větší nadhled. Ani se tvému názoru nedivím.
Změnu mi brzy ráno hlásil můj muž, který je tu sice krátce, ale rychle si zvykl na to, jak to šlapalo a snad o to spíš může „ocenit“, že to teď nestojí za nic.:-(
Mám za to, že jestli nám admini chtějí otrávit pobyt zde a zahnat nás k něčemu jinému, docela se jím to povedlo.:-(

Michal Kole

Plavala jsi na dovolené ? Jakým stylem ? Jakou rychlostí a kolik metrů/bazénů ?

Illines

Vis Michale,kdysi jsem plavala zavodne,motylka a kraula,nyni jsem si vsak uzivala v sede horkych pramenu.V hotelu pak v bazenu a saune.Uz nezavodim ,jen relaxuji.