Avatar uživatele
barnajka

Tak v Lybii prý máme válku… ☹

Průůůůůůůůser… :-/////////
Doplňuji:
To já už teď čekám asi cokoliv…

PS: Tu L"Y"bii jsem napsala schválně – správnější je asi LIBYE. Měla to být taková nepovedená, rádobyvtipná reakce na dnešní debatu na toto téma. Hmm, nějak se mi ale už vtipkovat nechce… ☹
S kamarády bojujeme za teorii, že všichni lidi spolu DOKÁŽOU žít v klidu a míru – a teď taková podpásová ťafka.

Říká se, že každá generace zažije světovou válku. Myslela jsem, že ta moje to prolomí.

Možná, že ne… ☹

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? rynek878, iceT před 4783 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
led

To sa síce dalo čakať, Ale, že Svetový žandár nastrčí francúzského četníka, to som nečakala.
Asi len predsa chcú udržať Kadáfiho pri moci.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
barnajka

Napsala jsem to blbě – ne, že každá generace zažije SVĚTOVOU válku, ale prostě nějakou válku… Už mi to nějak nepálí, tak blábolím :)

před 4783 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Skôr som sa tešila, že konečne bude generácia bez blízkej vojny. Vlastne história ľudstva je samé násilie. V celej historii nebol na Zemi rok bez vojny.
Blízka vojna = vojna s určitými dôsledkami pre nás.

před 4783 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SajmonModer

Myslíš, že se nás to nějak dotkne, jako ČR?

před 4783 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
barnajka

Jak řekla led – po stránce ekonomické určitě. A jinak těžko říct. Vždyť třeba z války v Perským zálivu taky nebyla třetí světová…
Já jenom války nesnáším a mám z nich děs. A děsím se asi víc, než je nutný. Záleží, jak se to tam bude všechno vyvíjet – Kaddáfí se jen tak nevzdá a jestli bude potřeba, budou muset přijít na pomoc další země. Od čeho by jinak vznikalo NATO?! ČR má profesionální armádu, naši vojáci mají v zahraničí docela dobrou pověst..vsadím se, že jestli se to tam nevyřeší brzo, na nás taky dojde.
Ale říkám – po vojenské stránce to pro ČR nic znamenat nemusí, všechno jsou to ojenom moje spekulace, hypotézy a zbytečná panika. Zatím můžeš klidně spát, všechno je óká 🙂

před 4782 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Každá vojna, nech skončí akokoľvek, má svoje následky na svetovú politiku a ekonomiu.

před 4783 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek