Illines

Tak uz jste letos vytahli ,milovane motorky?

Uz se mi blyska v cele parade a na velikonoce vyjedu,uz se tesim.A vy ,motorkari? Chtela jsem vyjet drive,ale nebyl cas.Vetsinou vyjizdim prvnim jarnim dnem.

Nejlepší odpověď
anonym

Motorkáři se „rojili“ už před tímhle chladnem. Jak vykouklo sluníčko už proháněli svoje stroje po silnicích. Je to hezký pohled, jen škoda, že si při tom pokaždé uvědomím, jak jsou kluci na těch strojích neopatrní a křehcí.

Další odpovědi
david22

Jó, taky bych někam vyrazil na motorce, kdybych měl nějakou. Holky na motorce se mi líbí, fandím vám 🙂
Každopádně opatrnost především !!

mojitek

Pár let jsem bez mašiny,ale kdybych jí měl tak bych jezdil už měsíc.PS: jinak jezdil jsem i o Silvestra 😉

vronk

to je jasný a nejen motorky, ale i čtyřkolky. Takže kdo má 4kolku, sledujte akce a srazy a přidejte se k nám, ať nás je víc a víc. http://forum.ctyr­kolky.com/sra­zy-a-vyjizdky.html

Illines

to:mojitek -jezdim leta,ale popravde v zime ne.To jste odvaha,ale tomu fandim.