Miroslavst

Tak už i na odpovědích máme spamToto není otázka-toto je upozornění.Pokud admin smaže je jasné, že to podporují

Tak mi přišel mejl z adresy odpovedi(zavi­náč)odpovedi.cz s tímto zněním:
E-mail odesílatele: gloryannan@yahoo.com
Dobrý den!
Můj e-mail: gloryannan@yahoo.com
Viděl jsem váš profil na mě vysoká a štíhlá sexy holka, dobře vypadající, dokonalé sexy tělo obrázek. Viděl jsem váš profil a byla radost s vámi, doufám, že bude čestný a starostlivá osoba, které jsem hledal, a já jsem něco speciálního říct o mě, mám nějakou práci, aby s vámi probrat. Poslat e-mail na mou adresu: gloryannan@yahoo.com
tak, že mohu také poslat své fotografie a představit se přímo k vám. S pozdravem

Hallo!!!
My e-mail address: gloryannan@yahoo.com
I saw your profile at I am a tall slim sexy girl, good looking, perfect sexy body figure . I saw your profile and was delighted to contact you, I hope you will be honest and caring person that I have been looking for, And I have something special to tell you about me, I have some business to discuss with you. Send email to my address: gloryannan@yahoo.com
so that I can also send my pictures and introduce myself directly to you. Best regards
toto není otázka, toto je upozornění. Pokud admin zasáhne smazáním, je jasné, že toto podporují. doufám, že zasáhnou.
Zde obrázek:
http://img.na­dapenny.com/t20/101­99/nadap143124992­780233.jpg
http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­0199nadap143124992­780233.jpg
Doplňuji:
Asi to tak bude, jak píše post ap man.
Kdokoli REGISTROVANÝ!!!! Zkuzte se podívat třeba na můj profil nepřihlášený, takže mejl nejde odeslat.
Takže kdokoli registrovaný odešle každému kdo může být kontaktován tento mejl.
Odpovědi myslím mají přístup k tomu, kdo přihlášený odesílal tento mejl přes ně a mohou tomu zabránit.

Jinak chci být kontaktován a to z důvodu, že pokud bych nemohl být kontaktován těžko se mě někdo na něco zeptá, když už to nejde přes otázku.

Vyjádření provozovatele: K výše uvedenému odeslání SPAMu došlo z důvodu zneužití formuláře pro kontaktování uživatelů. U formuláře jsme provedli úpravy pro zesílení ochrany proti podobnému zneužití a k odesílání by již nemělo docházet.

Nejlepší odpověď
PostApMan

Máte všichni veřejné profily, takže je Vaše e-mailová adresa veřejná – kdokoliv kdo navštíví tento web Vám přes formulář na Vašem profilu může poslat zprávu.

Zpráva přijde s hlavičkou od odpovědi.cz ,protože je odesílána přes formulář na Vašem profilu, ale to nemá s Odpovědi.cz (tedy jejími provozovateli) nic společného – Vaší e-mailovou adresu nezveřejnili, pouze s Vaším vědomím (tím že máte zaškrtnuto že máte veřejný profil)umožnili, aby Vám mohl kdokoliv poslat e-mail. S tím ale Odpovědi.cz a jejich provozovatelé nemůžou nic dělat, to je na Vás jestli máte veřejný nebo soukromý profil.
Doplňuji:
Reakce na Jahodu:
Lidé to dělají pro peníze, z nudy, pro zábavu, pro navázání vztahu, pro legraci.. snad nemusím pokračovat. Tento člověk (viz. email výše) není z české republiky a tyto e-maily jsou na internetu zcela běžné – pokud nechcete tyto emaili znovu dostat, tak tento e-mail ve vašem e-mailovém účtě(ať na g-mailu,nebo seznamu nebo kdekoliv jinde) smažte jako SPAM , a e-malový klint si to automaticky zapamatuje a další e-maili Vám od tohoto člověka nepřijde.

PS.: Dokáže jich poslat tolik najednou protože na to má jednoduchý , řekl bych až pro děti vyrobený, program MailMessenger by Burtex a jemu podobné, které mají za úkol spamovat e-mailové účty, nebo formuláře jako tady na odpovědích.cz

PS 2.: Prosím čtěte mou odpověď pozorně ať pochopíte že za to provozovatelé nemůžou, a nemůžou s tím nic dělat – to vy si musíte profil přepnout na soukromý pokud nechcete aby Vám psal někdo cizí.

Další odpovědi
kropitko

Teď jsem akorát o tom psala Annas, co si o tom myslí?! Koukám,že nejsem sama,to mě uklidnilo. Přišlo mi to včera v devět a pak v půl desátý…

panenka

Miroslave tenhle meil přišel i mě před malou chvílí pokud došel i tobě myslím si že asi nebudem jediní že nás bude více komu tenhle meil byl z odpovědí doručen.

Jahoda

Teď jsem ohledně tohoto e-mailu chtěla psát otázku. Toto mi před chvílí došlo také!!
Doplňuji:
A dost se divím tomu, že to došlo z odpovědí! Úplně jsem se zlekla, že mě někdo „špehuje“. Tyto e-maily nemám vůbec ráda (ostatně, kdo by měl). Jak je možné, že to došlo z Odpovědí? Přese nějaká osoba nemůže tolika lidem naráz rozeslat tento e-mail. Co se to stalo? To už Odpovědi nejsou jako dřív? Tož, to mě mrzí.

Když jsem vstoupila na tuto stránku, těšila jsem se na krásný kolektiv. Teď vás šechny beru jako přátele. Ale, že by toto udělaly Odpovědi? Ve snu by mne toto nenapadlo? Proč to dělají, nebo kdo to dělá? A jaký je důvod?

roxy52

Mě zatím nic,tak budu čekat.