Georgo2010

Tak trochu filozofická otázka, kterou si často pokládám – co je v životě nejdůležitější?

Nejlepší odpověď
kropitko

Můj oblíbený citát,,,,mluví za vše

V životě, stejně jako v komedii, nezáleží na délce, ale na dobrém provedení. (Seneca)

Další odpovědi
barnajka

Dát tomu svýmu životu nějaký smysl, nějaký směr. Mít pro co/pro koho žít a mít nějaký cíl, kterého chci dosáhnout. Je to individuální, záleží na každým, jak má nastaveny priority a žebříček hodnot.
Pro mě osobně jsou nejdůležitější mí blízcí: rodina, kamarádi – a jejich život a zdraví. Chtěla jsem původně říct, že nejcennější věc, co mám, je moje vlastní zdraví, ale nebylo by to úplně přesný. Nebavil by mě život ve zdraví, štěstí a blahobytu, kdybych byla sama jak kůl v plotě a neměla tyhle radosti s kým sdílet. To už spíš snesu ty choroby těla :)
Doplňuji:
A myslím, že Deli to vystihla úplně ze všech nejpřesněji :)

dědapetr

Láska.

Deli

ŽIVOT.

arygnoc

aby po vás něco zůstalo.
jinak- proč jsem tady byl?
když po vás nic, ale NIC nezůstane, je ten život, jaksi, marnej.

Terryle

Být šťastnej. Lhostejno, z čeho to vyjde – někdo je šťastnej, že má dobrou rodinu, někdo z dobrý práce a spousty peněz, někdo z toho, že dneska svítí sluníčko. Ale myslím, že právě to štěstí (s podmínkou, že nikomu dalšímu neubližuje) je to největší, čeho můžem dosáhnout…
Doplňuji:
a PS – pokud to jen trochu jde, předávat to štěstí dál.

anonym

Když už člověk jednou je, tak má koukat a by byl.
A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je,
a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.

Jako kropítko,citát od Jana Wericha,který vystihuje můj pohled.

hanny 2

Ano je to tak jak říká Hanulka – když máš zdraví,můžeš mít i práci na kterou stačíš a můžeš ji vykonávat,tím pádem i peníze,za které si koupíš živobytí a proto jsou důležité pro život.

hanulka11

zdraví, když ho nemáš .......nemáš nic

gnosis

jak pro koho:) pro me treba to, abych delal co nejvic radost sam sobe a lidem co mam rad.