Avatar uživatele
Georgo2010

Tak trochu filozofická otázka, kterou si často pokládám – co je v životě nejdůležitější?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, hanny 2, barnajka před 4689 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Můj oblíbený citát,,,,mluví za vše

V životě, stejně jako v komedii, nezáleží na délce, ale na dobrém provedení. (Seneca)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
barnajka

Dát tomu svýmu životu nějaký smysl, nějaký směr. Mít pro co/pro koho žít a mít nějaký cíl, kterého chci dosáhnout. Je to individuální, záleží na každým, jak má nastaveny priority a žebříček hodnot.
Pro mě osobně jsou nejdůležitější mí blízcí: rodina, kamarádi – a jejich život a zdraví. Chtěla jsem původně říct, že nejcennější věc, co mám, je moje vlastní zdraví, ale nebylo by to úplně přesný. Nebavil by mě život ve zdraví, štěstí a blahobytu, kdybych byla sama jak kůl v plotě a neměla tyhle radosti s kým sdílet. To už spíš snesu ty choroby těla :)
Doplňuji:
A myslím, že Deli to vystihla úplně ze všech nejpřesněji :)

Upravil/a: barnajka

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Láska.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

ŽIVOT.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

aby po vás něco zůstalo.
jinak- proč jsem tady byl?
když po vás nic, ale NIC nezůstane, je ten život, jaksi, marnej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Být šťastnej. Lhostejno, z čeho to vyjde – někdo je šťastnej, že má dobrou rodinu, někdo z dobrý práce a spousty peněz, někdo z toho, že dneska svítí sluníčko. Ale myslím, že právě to štěstí (s podmínkou, že nikomu dalšímu neubližuje) je to největší, čeho můžem dosáhnout…
Doplňuji:
a PS – pokud to jen trochu jde, předávat to štěstí dál.

Upravil/a: Terryle

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Když už člověk jednou je, tak má koukat a by byl.
A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je,
a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.

Jako kropítko,citát od Jana Wericha,který vystihuje můj pohled.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Ano je to tak jak říká Hanulka – když máš zdraví,můžeš mít i práci na kterou stačíš a můžeš ji vykonávat,tím pádem i peníze,za které si koupíš živobytí a proto jsou důležité pro život.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

zdraví, když ho nemáš .......nemáš nic

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnosis

jak pro koho:) pro me treba to, abych delal co nejvic radost sam sobe a lidem co mam rad.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek