quentos

Tak tohle mě rozsekalo – víte, co to je? Je to neviditelný a je to cejtit po mrkvi :{))>

Doplňuji:
hanulko: skoro – ale jakej, resp. čí? ;{)>

Nejlepší odpověď
hanulka11

asi prd,ne?
Doplňuji:
tak to neuhodnu pes by mrkev nejedl ......no to nevím kočička taky ne …tak nevím jedině vlastní

Další odpovědi
SajmonModer

Králičí prd!

FOG

Pritom se rika,ze mrkev je na oci.
A prej neviditelny?

quentos

Sajmon uhod :{))>

SajmonModer

Jupíí :D

quentos

Zajímaly by mě okolnosti uhodnutí ;{)> tu hádanku jsem teď čet na americkech stránkách v angličtině. Znáš ji – nebos ji fakt uhod? ;{)> a po Hanulčině nápovědě, nebo bez ní? ;{)>

SajmonModer

Musím se přiznat, že až po nápovědě :D

quentos

i tak je zvláštní, že na to Hanulka nepřišla sama – důvtip prostě máš ;{)>