zdeny

Tak to zkusím znovu. Jak je tohle vůbec možné?!!!

Před časem mi vykradli restauraci . Pachatele chytli , byl v podmínce za krádeže . Dostal 250 hodin veřejně prospěšných prací . Kdo to soudí , kdo ty zákony vymýšlí , kde to ..... žijeme ?????

Nejlepší odpověď
kropitko

Žijeme v malé zemičce,kde zákony dělají velký Bxxxx a ještě větší B to soudí!!

Další odpovědi
vecernice

K tomu se lze jen těžko vyjádřit bez sprostých slov,tak že Zdeny pevné nervy.Kdyby toho šmejda asponˇ nechali těch 250 hodin dělat pro tebe ,tak aby poznal,jak těžče si musíš v té hospodě máknout ty.

Bumbes

Zákony už jsou vymyšlené a docela dobře vymyšlené.
Problém je v našich „nezávislých“ soudcích, kteří nejspíš studovali rychlokurzem na fakultě v Plzni a pak to u soudu vypadá, jako by si ty zákony beztrestně upravovali podle toho, jak jim je obžalovaný sympatický, jak se dobře vyspali a jak si zrovna ten den pochutnali na obědě. Nejhorší však je, že nikdo takového pablba v taláru ani nemůže (dokonce ani nesmí) potrestat za neschopnost a neprofesionalitu.
Jsem znechucen, když občas pozoruji v médiích, jak některé kauzy, (jasné i kopáči ve výkopu) kvůli prkotinám neustále cirkulují po soudech díky věčnému odvolávání a rušení rozsudků. Hlavně, že mají soudci jistotu nemalého pravidelného příjmu i za zfušovanou práci.
Pořád se tu opičíme po Americe, ale například institut precedensu našim právníkům jaksi nevoní – moc by jim to asi zjednodušilo rozhodování…

GangstaHelper

U nás musíte někoho odbouchnout, až pak vám to dají na tvrdo. A ve vězení se pak nakonec budete mít ještě lépe než v podmínce.

panenka

Žijeme v ČR a vzhledém k tomu že je tu abych to řekla slušně bordel tak nemůžeš počítat s tím že se tu bude něco dít.