Kepler

Tak to zase vypuklo, letěli byste do Ria, kdybyste dostali zpáteční letenku zdarma?

Bez partnerky, nebo raději s ní? Ta kalná rána na pláži Copacabana musí být úžasná!

https://pixaba­y.com/cs/karne­val-%C5%BEena-kost%C3%BDm-oran%C5%BEov%C3%A1-476816/

Nejlepší odpověď
aliendrone

Já ne – nalítal jsem se dost a cením si domácí pohody – MOC!! (které se mi STEJNĚ nedostává v míře, kterou bych si přál :( ). Nadšení z jiných zemí, exotika… to časem přejde a scvrkne se to na: „Kde zas zůstaly trčet moje kufry“, popřípadě „Doufám, že tady nechytnu nějakou chorotu moribundus“ a hypnotizování nápisu DELAY na infotabuli.

V Riu jsem nebyl a jsem skeptický ohledně karnevalového průběhu. Jedna věc je tyhle věci vidět v médiích tak jak je prezentují a ÚPLNĚ JINÁ být tam a zažít na vlastní kůži, to vím jistě. Rio je považováno za jedno z nejnebezpeč­nějších měst – a to ne bezdůvodně.

Nejsem proti riziku, dokonce takovému, které by se dalo nazvat hazardování. Ale pokud je bezúčelné (což mi návštěva karnevalu přijde), tak se mu vyhýbám. Jsem přesvědčen, že filmové skeče a záznamy číhané z pohodlí domácí sedačky jsou lepší způsob, kterak pouze zírat na jistě skvělé tanečnice samby.

Ale pokud se ptáš KONKRÉTNĚ na ty tanečnice – HMMMM!!! Já bych si DAL říci! ;) :D :D