bublajska

Tak,to si připadám jako za komunismu, čekat až mi vlastníci dají kousíček sklepa.Platit na opravy spol. prostorů musím?

Když mi vlastníci nechtějí dát sklep, proč musím za ně platit jiné pohledávky? je to divné.

Nejlepší odpověď
dědapetr

To píšeš špatně za komunistů toto nebylo to byly společné prostory a každý měl svoje.Vlastník byl stát tomu se platil nájem.

Další odpovědi
hanny 2

K bytu,který jste koupila, budˇsklep patří nebo ne,podle toho,jestli předchozí majitel bytu vlastnil i tyto prostory.Vše musíte mít ve smlouvě,sklep není společný prostor a jestli někdo užívá i ten Váš,tak by ho měl uvolnit!

tom004

Ať to beru jak chci,stejně mi to není moc jasné. K bytu bývá přidělen nějaký sklep.Majitel může současně využívat společné prostory (např.: prádelna,kočár­kárna,sušárna atd.). A nějaké podmínky jsou v kupní nebo náj. smlouvě.