Avatar uživatele
redy

Tak to je mazec, rozumím tomu dobře?

Při debatě Fišer … Zeman
Fišer prej dal publiku, kazdému jednomu 800kč aby mu dali podporu,
Jestli jsem váhala Mezi Fišerem a Zemanem
tak můžu říct že budu volit Zemana :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, hanny 2, Alesh, fcoop před 4125 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

bylo to trochu jinak, šlo o požadavky produkce na 200 příznivců a on sehnal málo, tak si holt zbytek doplatil :{)> http://www.li­dovky.cz/cast-fischerovych-priznivcu-v-televizni-debate-byli-komparsiste-py6-/zpravy-domov.aspx?c=A130105­_172009_ln_do­mov_vs

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sůwa

Ono to takhle docela není, nedával je přímo Fišer a nejspíš o tom ani nevěděl. Píšou to na novinkách.cz, ale nechce se mi to hledat 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
huxa

i ty redy? takové kraviny číst a ještě jim věřit… a novinky, pche…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Rozklikni si ten odkaz na Novinkách a přečti si stránku až do konce.
Potřebovali jen doplnit stav o 40 lidí, kteří nepotvrdili účast v TV na podporu Fišera

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fcoop

Prezidentský kandidát Vladimír Dlouhý chce na sběr podpisů oslovit brigádníky. Těm, kteří jich seberou nejvíc, slíbil iPad. Za každý sebraný podpis dostane brigádník 20 korun. Dlouhý tak vydá nejméně milión, protože podpisů potřebuje 50 000.(Net)

Je to na úrovni – „Jedna paní povídala“ !

Ale – moc bych se nedivil.

Když se podívám na ty figury,co by měli reprezentovat naši krásnou a neustále vzkvétající,zem – jeden exemplář je lepší,než druhý.

A tak jsem si,bůhvíproč,vzpom­něl na jeden – sice prastarý – ale aktuální vtípek:

Japonce prý nedoženem, ani kdyby nám běželi naproti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Prosím tě, netřeba šílet! 🙂

Prostě TV měla nějaké požadavky, tak zkrátka se to muselo pořešit. Celá volební kampaň každého politika je založena na tom, že něco nakoupí (billboardy, reklamy, spoty, platí si svůj tým), něco mu pomůžou dobrovolníci. No a na tento „marketinkový“ večer prostě nebylo dost dobrovolníků, tak je museli nakoupit. Nepřijde mi na tom vůbec, ale vůbec nic divnýho, naprosto běžná praxe. Celé ty volby jsou především o tom, kdo sežene víc peněz, aby byl víc vidět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mapel

Po zkušenostech už nevěřím tomu co nevidím na vlastní oči. Každý si něco přihodí a senzacemi jsou noviny živi, tak proč to trochu neupravit. Těch fám jsme už tu měli docela dost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
odpovídámež

A mají nás tam kde chtějí. Je to sprostý cirkus jako minule. Na vajíčkovou válku se jaksi zapomnělo. že zaplatili dobrovolníkům za ztracený čas nevadí, horší je že to vůbec neměli dělat když museli vědět že se toho lidé a supi chytnou. to mají místo hlavy klobásy? vypadá to jako by to zase pekl ten tunelář. a holt Zeman díky těmto kauzám šplhá nahoru. kdo to spáchal? je to náhoda?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek