mosol

Tak to udělej, kdo ti brání? Jo, a většina podnikatelů si dobrých zaměstnanců váží a po půl roce vyhazuje jen líné lemply, pučmidráty a vyžírky.

Další odpovědi
Luxx

jiný kraj – jiný mrav

anonym

Čech nemá nikdy dost

anonym

U nás to nejde, protože bohatí jsou nenažraní.Kdo má hodně, chce ještě víc.
To je jedna věc a druhá je ta, že u nás málokterý podnikatel si nechá tak dlouhou dobu zaměstnance.Vět­šinou je střídá po půl roce, aby jim nemusel platit více peněz.

lexx

…a vy tomu všemu věříte, jak děti…já si dám pět piv, čtyři fernety a takových báchorek napíši deset, jedna lepší než druhá

mosol: jseš provokatér nebo fakt neznalý situace ? přesný opak je pravdou než uvádíš, mokrý ručník na hlavu si dej

orwell

To nemůžeš očekávat v zemi, kde peníz je nejvyšším králem a co bývaly dřív neřesti, jsou dnes dobré mravy. Zlatu se otevírá každá brána a když mluví zlato, je každá řeč zbytečná. Dávno již lidé věděli, že žádný dobrý člověk nezbohatl rychle. Tak co čekáš zde? „Slezte s toho lustru, Donalde…“
Jo a jinak pro kritiky výše uvedených slov, já jsem si jen vypůjčil slova Cicera a Seneky, tedy kromě toho „Donalda…“ Tak reklamovat prosím jinde!

marci1

Nevím. Jestli je to pravda, je to hezké. 🙂
http://www.the­onlinecitizen­.com/2016/01/i­talian-boss-leaves-factory-workers-1-5-million-euros-in-will/

cochee

No jo, ale vzhledem k tomu, že to byl důsledek závěti – tak starému pánovi už je to jedno a možná, že to udělal schválně, jestli ho srali ti příbuzní, co měli dědit ze zákona ;) spíš mě udivila ta vdova, že se ani trošku nešprajcovala :)

anonym

Lahny, to je první část tvé odpovědi, ta druhá je blbost.