Tak štastne a veselé,bohatého „JEŽÍŠKA“:))a štastný nový rok všem ;))

Nejlepší odpověď
mosoj

Moc děkuji.

Další odpovědi
MILAN1961

nápodobně

Drap

Díky a tobě taky

hanulka11

Urazil se na mne kapr, že ho vážně neberem, nejvíc se ho však dotklo, že ho večer sežerem. Tvářil se moc potměšile, když mě viděl s paličkou, ukazoval na mne z vany sprostý gesta ploutvičkou. Vyhrožoval sebevraždou, že vypustí si vanu, nechce župan ze strouhanky, nesnese tu hanbu! I vyhověli jsme mu přece – v obýváku bazének, ať si s námi oslavuje ten náš rybí kretének…
Krásné vánoce tobě i všem blízkým přeji.