arygnoc

Tak som na NB zasa predral klávesu Ctrl. Ktorú klávesu máte najviac opotrebovanú?

ľavá Ctrl – predratá úplne
ľavý Shift, ľavý Alt, A, C, N a kurzorové šipky (okrem hore) sú neviditeľné
Y, S, V, M, O, K, L, X – čiastočne slepé.
Doplňuji:
ten môj aer má 5 rokov, zatiaľ beží. až na tú klávesnicu. Ľavý ctrl som už menil 2×, stále ho zoderiem.
a to doma používam externú klávesnicu.

Nejlepší odpověď
Bedy

Já nemám žádnou. Klávesnici mám už nějakých 10 let – jednoduchou, tu nejobyčejnější Chicony – to jsou nejlepší klávesnice tyhle nejobyčejnější, nemusí člověk tam instalovat kdejaké pičičandičky, aby fungovala multimediální tlačítka, která stejně nevyužívám).
No a písmenka jsou všechna docela pěkně vidět – a to klávesnici používám velmi intenzivně a to jí ještě k tomu jednou za čas (podle potřeby) kompletně rozeberu a klávesy hezky saponátovou vodou vyčistím.

No a notebook jsem měl 8 let a doteď tlačítka vypadají skoro jako nová – a to taky jsem ho dost intenzivně používal. Teď nám 2 roky netbook a zatím dobrý 🙂

Jinak když jsem se učil psát všema deseti, tak si pamatuju na slepou klávesnici. To taky není k zahození 😉

Další odpovědi
Bobík147

Já mám zatím v pohodě všechno, klávesnice je asi dva a půl roku stará. Nejvíce opotřebený mi přijde mezerník.

SinceX

Jelikož v programování často využívám Enter a Backspace, tak jsou obě opotřebované :D
Enter s Backspacem už jsem lepené Chemoprenem, aby držely, protože při každém ťuknutí na klávesu vypadly 😁

huxa

A-vypadlé :P
jinak mám kvalitní notebook a i klávesnici, kdybych ji několikrát nepolél mlékem a dalšími lepícími tekutinami, určitě vydrží i desítky let :)

MK44

Mě mizí M,? a A. Jakým typem barvy to domalovat? Přece ji nevyhodím. Vždyť jí teprve nedávno bylo 10 let!
🙂

PaNdA^

Ani jedna klávesa neopotřebovaná­..Zato upocená :D..Každý den pařím a tak musím každý den navečer umývati.. :D Jarová voda..a jedu houbičkou klávesu po klávese… -.- To je potom otrava :D