Avatar uživatele
arygnoc

Tak som na NB zasa predral klávesu Ctrl. Ktorú klávesu máte najviac opotrebovanú?

ľavá Ctrl – predratá úplne
ľavý Shift, ľavý Alt, A, C, N a kurzorové šipky (okrem hore) sú neviditeľné
Y, S, V, M, O, K, L, X – čiastočne slepé.
Doplňuji:
ten môj aer má 5 rokov, zatiaľ beží. až na tú klávesnicu. Ľavý ctrl som už menil 2×, stále ho zoderiem.
a to doma používam externú klávesnicu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gagaga před 3900 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Já nemám žádnou. Klávesnici mám už nějakých 10 let – jednoduchou, tu nejobyčejnější Chicony – to jsou nejlepší klávesnice tyhle nejobyčejnější, nemusí člověk tam instalovat kdejaké pičičandičky, aby fungovala multimediální tlačítka, která stejně nevyužívám).
No a písmenka jsou všechna docela pěkně vidět – a to klávesnici používám velmi intenzivně a to jí ještě k tomu jednou za čas (podle potřeby) kompletně rozeberu a klávesy hezky saponátovou vodou vyčistím.

No a notebook jsem měl 8 let a doteď tlačítka vypadají skoro jako nová – a to taky jsem ho dost intenzivně používal. Teď nám 2 roky netbook a zatím dobrý 🙂

Jinak když jsem se učil psát všema deseti, tak si pamatuju na slepou klávesnici. To taky není k zahození 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bobík147

Já mám zatím v pohodě všechno, klávesnice je asi dva a půl roku stará. Nejvíce opotřebený mi přijde mezerník.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
SinceX

Jelikož v programování často využívám Enter a Backspace, tak jsou obě opotřebované :D
Enter s Backspacem už jsem lepené Chemoprenem, aby držely, protože při každém ťuknutí na klávesu vypadly 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

A-vypadlé :P
jinak mám kvalitní notebook a i klávesnici, kdybych ji několikrát nepolél mlékem a dalšími lepícími tekutinami, určitě vydrží i desítky let :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MK44

Mě mizí M,? a A. Jakým typem barvy to domalovat? Přece ji nevyhodím. Vždyť jí teprve nedávno bylo 10 let!
🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PaNdA^

Ani jedna klávesa neopotřebovaná­..Zato upocená :D..Každý den pařím a tak musím každý den navečer umývati.. :D Jarová voda..a jedu houbičkou klávesu po klávese… -.- To je potom otrava :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek