hanny 2

Tak se přiznejte!Kolikrát jste byli za posledních 14 dní na procházce někde v přírodě?Nebo jste se jen váleli a jedli?

Doplňuji:
Děkuji za odpovědi.
Teď se přiznám já – nikde v přírodě jsem nebyla.Jen jsem vařila,byla na návštěvách nebo chystala pro návštěvy.Seděla jsem u PC,ležela u televize,četla v posteli knížku,chodila ven s pejskem (!),ale to jen tak kolem baráku 20m tam,20m zpátky – už je starej a stačí mu to,ale zase každý 3 hodiny,první venčení ráno mezi 5–6hod.
Takže všem,kdo to zvládli,patří můj obdiv.
Kdysi jsme chodívali s partou známých mezi vánočními svátky na výlet – několik kilometrů pěšky – cíl byl hospoda – bylo to fajn.
Do lesa půjdu,až porostou houby!Už se na to s kamarádkou moc těšíme!

Nejlepší odpověď
briketka10

já se prošla, ale jen k popelnici,
na Silvestra jsme obešly sousedy
se sklenkou šampusu, když byly
krásný ohňostroje se ségrou a s
kámoškou 😁

jinak jsem chodila jen nakoupit
a válím se cpu se jídlem dokonce
jsem si dnes musela udělat další
velkou mísu bramborovýho salátu,
protože mi došel a já ho ták miluju :))
spím do 11h i s kocourkem

Další odpovědi
gecco

2× cca 16 kiláků…
Jinak se jen válím a jím – tedy, ehm, žeru…
😉

anonym

Jednou v lese
Doplňuji:
Za to jsem chodil pořád do práce vyjma 25.a26.12,tak i dnes.

MirKop

Naposledy prvního- šli jsme ráno v 7 domů…

honza19hk

skoro každý den na kole v terénu. včera jsem si dal 140 okolím Nymburka.

klumprt

V přírodě ne, ale několikrát jsem oběhl město s kočárkem. Vždy tak na 1,5–2 hodiny.

Kelt

Od 13.prosince s vyjímkou svátků – 11 jedenáct 12 hodinových směn s dojížděním. Samozřejmě jsem občas, když jsem byl doma, seděl u PC a když se mi nechtělo koukat na obrazovku, šel jsem se projít pro cukroví atd. Vyšla mi jedna procházka s vnukem – 2 měsíce – asi 2 hodiny. Takže nevím, jak se mohu s tebou srovnávat?.

NelieM

1.1. 2015 ve 2.ráno jsem lezla někam na chatu se známýma,ve sněhu v botech na podpatku. Už ani nevím kolikrát jsem se vyválela na zemi. :)))

marci1

Tak i tak, ale spíše v přírodě. Válení mě baví jen někdy a cukroví téměř nejím, takže spíše maso a nejraději lososa. Ale odpočinula jsem si a to se cení. 🙂

anonym

Když jdu na špacír,tak sám…

střevo

proč bych chodil do přírody dyž ji mám v televizi, dyť voni se jen furt předháněj jaký pěkný záběry pro mě udělat, abych ven nemusel…

setapouch

Nemam k cemu se priznavat, nic jsem neprovedl.

zjentek

14 krát ..ani jsem nic jiného nedělal

Rocker

Každý den nejmíň hodinu s pejskama,na Silvestra napadl sníh,tak jsem vyrazil i na kolo.Ale televizi,válení a jedení jsem stihal taky:-)

Nazdar Bazar

Tož celkem jsem byl venku cca třikrát.