klob1

Prezident a soudruh? To snad před r.89, to se tak každý oslovoval, ale já mám, že je rok 2018? No, soudruh je významově přítel, tak proč by nemohl být?I v Americe se oslovovali soudruzi a byli to tzv. budovatelé státu. Většina lidí má přátelé v životě. Jinak mám za to, že prezident se oslovuje pan Prezident a ne Soudruh. Tak asi každý podle svého, tak oslovuje i ostatní lidi.
Prezident se vybarvuje? A on neměl barvu, tedy byl bezbarvý? Někteří lidé dost často mění barvu. Třeba v opilství nebo ve straně, po jídle. jinak on mě připadá stále stejně barevný. No, naši spoluobčané také rádi mění barvu, ale pleti a vlasů.
Tak tam nic není vidět, že by měnil barvu, možná horkem, jen nějaká legrační setkání lidí. Možná vám mění barvu obrazovka, to se stává.

Další odpovědi
led

Nie, on svoje farby neustále zachováva. Ale médiá a politici ch občas upravujú, žeby zlou kvalitou tlače?

dr.luha

Chtěl bys mít za prezidenta radši kontejner Drahoš?
…V roce 1963 nesměl Zeman kvůli referátu o T. G. Masarykovi pokračovat ve studiu na vysoké škole – slušný Drahoš studuje vysokou školu. Zemana v roce 1970 pro nesouhlas se sovětskou okupací nechce nikdo zaměstnat, sežene práci až po dvou letech. V roce 1984 je Zeman opět vyhozen z práce za své protikomunistické postoje, slušný Drahoš v roce 1985 odjíždí na studijní pobyt na univerzitu v Hannoveru. V roce 1989 vychází v Technickém magazínu článek Miloše Zemana"Prognostika a přestavba", který kritizuje socialistický režim. Zemana kvůli článku propouští z jeho zaměstnání v Agrodatu. V témže roce slušný Drahoš pobývá půl roku na univerzitě v Sao Paulu. V roce 1989 se Miloš Zeman účastní demonstrací a stává poslancem za Občanské fórum. Co dělal v této době Drahoš není známo nebo to tají – proč? Tedy kromě toho, že byl v Sao Paulu, kam ho bolševici bez problémů pustili.

orestez

Nic. Jde svou cestou.

Lamalam

Nevybarvuje. Neříkám na to nic, dalo se to čekat.

ivzez

Prezident by měl být nadstranický
a KSČM je parlamentní stranou…

(Video mi nejde, není někde přepis jeho projevu?)

mosoj

No a co má být, ty jsi se vybarvil již dávno.

yuko

Moje odpoved:

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=vzBgFgC­JSoM

Alesh

Asi toliko toto, viz zdroj.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Demence

aliendrone

Co bych měl říkat jako? Měl bych snad hledat rozdíly mezi Zemanem a tvým oblíbencem Drahošem? No jistě – jde to, ale z mého úhlu pohledu by to bylo jako dělat rozdíl mezi pedofilem " na holčičky" a pedofilem „na chlapečky“ a dokazovat, který pedofil je lepší/horší. :(

Kepler

drluha: mně nezajímá co dělal Zeman kdysi, ale jak se chová teď. I já jsem si ho kdysi vážil.

Dochy

dr. luha:
Po pravdě Drahoš nebyl mou první volbou, nevím o něm zas tak moc. Ale v duelu proti Zemanovi jasná volba. Nejde mi o to jestli proti komunistům bojoval nebo ne. Předpokládám že rozdíly které zmiňuješ jsou hlavně o tom, že se politice nevěnoval a řešil svou vědu.

A to že se Zeman dostal před 30 lety na nějakou demonstraci z něj nedělá dobrého prezidenta. V Praze na demonstraci bylo v té době lidí víc.

Kepler

klob: zdá se že nechápeš, co je to symbolika.

mosoj

Keplere nevnucuj lidem svoje světopohledy. Jsi přece demokrat, nebo ne?

Kepler

Já žádné světopohledy nikomu nevnucuju, jen uvádím fakta a demokraticky se ptám na názor jiných. A přestaň místo odpovědí uvádět: ty ses už vybarvil už dávno. Pořád se opakuješ a jsi už opravdu trapný.

mosoj

Neporoučej! To je také vnucování.

Kepler

led: no jo, asi máme nekvalitní tiskařské barvy, časem nějak tmavnou. Z oranžové se stala rudá…

mosoj

Dej bacha ať ti vzteky nezrudne nos!! Nedá se to odstranit.

led

Nie je problém zmeniť farby (na monitore) mnohí tak robia… 😛

Kepler

Ivzez: celý přepis jsem neviděl, jenom nějaké citace.