Tak se kuchařinky a kuchaři pochlubte,čím dnes nakrmíte hladové krky?

U nás je kulajda,smažený květák,šťouchané brambory s cibulkou a troškou uzeného,rajčatový salát a nějaký desert.

Nejlepší odpověď
Drap

U nás klasika" vývar ,vepřová knedlík, zelí , zeleninový salát

Další odpovědi
dědapetr

Kachna,dýňové zelí,bramborový knedlík,pivo a polévka z drobů s játrovými knedlíčky.