Drap

Tak schválně, kdo tuší co se bude dít zítra? A nejen v Praze ?

Bude před Mikulášem. Po celém území nás budou většinou reprezentovat tři reprezentanti (čert, Mikuláš a anděl ) – snad nám neudělají ostudu.-

K položení otázky mne inspirovala tato :
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/tak-schvalne-kdo-tusi-co-se-bude-dit-tento-tyden-od-stredy-do-nedele-v-praze

Nejlepší odpověď
arygnoc

nene, zmena – miesta čerta bude Kalousek (v zastúpení ktorýkoľvek český politik), miesto mikuláša ostáva neobsadené („nejsou lidi“, je štátny a verejný dlh, takže mlsanie si vyhoďte z hlavy) a anjel nebude – proste už vymreli.

a len tak mimochodom – Kalousek zlým deťom nebude nadeľovať uhlie (to tak, aby si mohli prikúriť [přitopit]), ale odoberie im detské prídavky.

Další odpovědi
annas

Když Mikuláš naděluje, čertík kolem poskakuje, rohatý, střapatý.
Anděl čerta usměrňuje …

Někdy je dobré snít a prožít chvíle plné zázraků v čas adventní …

Morčata331

zblázněný lidi na vánoce jako každý rok :)

badisko

certi

johana 56

Jaoko dobří reprezanti na celém území jistě ostudu neudělají,pokud alespoň malou část zisku z mikulášké sbírky darují potřebným

http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/320888-bankeri-zchudnou-jsou-nuceni-orezavat-poplatky-a-uroky-nevynaseji.html