terry

Tak s čím vy raději? :)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
quentos

Se zelím

otázka zní prapodivně, nabízí se odpověď „já raději … se šípkovou … Růženkou ;{)>“

Další odpovědi
MILAN1961

Se zelím

šípkovou jsem ještě nikdy nejedl

Heřman

Se zelím

Bez pochyb.

Drap

Se zelím

Se šípkovou to taky jde, ale se zelím, bramborový i houskový knedlík, tak to nemá chybu.

Damiana

Se zelím

Chutí jsem spíš na Čepkově straně. Se šípkovou pouze, kdyby byla s pajfálským knedlíčkem 🙂, ale ten bývám líná dělat.

rosinka

Se šípkovou

A se zelim taky!! Taky vám to,terry,dělá chutě, když se na ten film díváte,že jo!? 🙂

janek66

Se šípkovou

Ale raději namíchat jako tomu příslušníku SNB.Abych neurazil. 🙂

venkovan

Se zelím

Takové téma a kručí mi hlady v břiše.
No, mám pocit, že se vrhnu na bílý sex a uspokojím se.

Angie99

Se zelím

Se zelim!

aramah

Se zelím

Deli

Se zelím