dust8

Tak ono v ČR nezasněží a nezasněží?

Kde je ta zima jako na obrázku?

https://cdn.pi­xabay.com/pho­to/2019/12/01/09/39/lan­dscape-4665051_1280.jpg

Nejlepší odpověď
Edison

Jelikož jsi použil blíže neurčený budoucí čas, tak ZASNĚŽÍ a taky už ZASNĚŽILO. Dokonce i letos… A dokonce i v Praze. Tak co bys ještě chtěl? A neboj… ono to jednou dozajista přijde…

Abych nezapomněl… běž si vzít pilulky, prosím… 😁

Další odpovědi
Pepa25

Pravděpodobnosti letošních bílých Vánoc podle ČHMI: Praha 2 %, Brno 1 %, Ostrava 7 %, Pec p. Sněžkou 90 %, Lysá hora 98 %.

Zdroj: https://cs-cz.facebook.com/chmi­.cz/photos/a.23677460634­6470/4617398704950683/?t­ype=3&theater

Kepler

Nejstudenější měsíc v roce je podle statistik leden. Tehdy je taky nejvyšší pravděpodobnost, že zasněží úplně všude, kromě míst, kde nezasněží a nezasněží. Jediná jistota je, že v noci bude tma 🙂

Ametyst

Víš, co je to přírodní rovnováha? Tahle zatím zelená zima je proto, že jsme v červenci museli topit, jaké bylo mizerné studené počasí.

kurec

Jako by posledních 5 let na Vánoce někdy zasněžilo

Edison

Keplere, ani to, že bude v noci tma není tak docela jisté, dokonce bych řekl, že to v některých oblasech vůbec není pravda. V některých oblasech zase záleží na definici pojmu „tma“. 😁