Tak nějak si ministerstvo zdraví představuje nadstandartní pé­či?!

Rozhovor lékaře s pacientem v nemocnici : Máte dvě možnosti. Buď vám budeme muset amputovat končetinu, nebo vás budu léčit v mé soukromé praxi.
To je ten nadstandart?
Doplňuji:
Huxa, jsi pravděpodobně mlád. V odkaze je ilustrativní název. A máš pravdu,neznáš – li, tak se do toho neser!

https://docs.go­ogle.com/viewer?pid=bl&s­rcid=ADGEESgkLE­bruX8kJXKAbSo­eC9nl_8ORD4hFpeG­gN5_Xdg3KsBUs3RY9ZdD3Bxt­ThBfgftt5nzUByX­jDYKn5eH2kD7EX­VmWwVyxSvsCTJS5KPel­T54sUK7TboEy8nCaS­bAgOpyvHW0KP&q=cach­e%3A5tLLPloda­qIJ%3Awww.vse­lek.cz%2Fdownlo­ad%2Fvyuka%2Fmucha­.ppt%20&docid=43058e17­799bc7b8c9884c9b28870ef­c&a=bi&pagenum­ber=1&w=800

Nejlepší odpověď
Drap

Budeme si zřejmě muset zvykat a léčit se sami.

Další odpovědi
briketka10

měla jsem to štěstí a byla moc spokojena nic
platila jen ten náramek na ručku za 10,–Kč
když mi operovali kolínko, ale kde ty časy jsou
bylo to v roce 2009 příště si asi připlatím :(
Doplňuji:
oprava : nic jsem neplatila za pobyt teď je to 100,– za noc
dřív 60,– Kč a platil to kraj tak nekupte to žejo :))

huxa

pojem soukromá praxe jsem neslyšel doposud…

Jsou to dvě možnosti, z nichž je první méně nebezpečná (nejspíše, neznám okolnosti, tak se do toho nes*ru)
Doplňuji:
ááá, tak to už je něco jiného soukromá lékařská praxe…

pusinka50

Od té doby, co za vlády Kraďouska jdou zákony vysloveně proti obyčejným lidem, bude takových zpráv ještě víc:-(