eRko007

Preferujete Windows 7 nebo windows 8.1?

Zdravím, chci se zeptat na jednu věcičku ohledně PC. Já vím, že to je asi věc názorů, ale stejně by mmě to zajímalo. Windows 7 nebo windows 8.1 ? Co myslíte?

Nejlepší odpověď
marci1

Již zodpovězeno . http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=windows%207%20ne­bo%20windows%208­.1%20%3F

Další odpovědi
McArthur

Ano, je to věc osobního názoru. Osobně se klaním k Windows 7. Na Windows 8 (8.1) si Microsoft testuje možné cesty dalšího vývoje a je to znát na změnách v systému po každé větší aktualizaci.

Juricaj

Windows 7 je poměrně klasika pro konzervativní uživatele. Osmičky startují daleko rychleji a chod je plynulejší, ale často se zarazíš u některých programů, že ti na 7 v pořádku frčely a tady rozjet nejdou, do toho někomu může připadat otravné rozhraní metro.