Moccaa

Tak naši synci dostali lekci od javorových listů. Jak to trávíte?

Popište své bezprostřední pocity po zápase.

Nejlepší odpověď
marci1

Nadějný úvod, pak kanadská smršť a debakl. ☹
Škoda gólu na konci první třetiny. Kanaďané pak dali góly z přesilovek a my jim to potom už „dali“. Proti Amíkům o bronz to musí být úplně jiný výkon. Medaili jsme neudělali hodně dlouho. Byla by to hezká náplast na dnešek. Doufám, že se kluci pořádně vyspí a zítra to bude jiná hra, hlavně s pukem.:-))

Další odpovědi
Kazatel

Názor mám na to takový, že neměli v semifinále vůbec co dělat a zítra to nedopadne o moc líp.

zjentek

Pocit? Myslím že dostali malý nášup, chtělo to ještě více „knedlíků“ synku! Cos taky čekal jinýho než kanadský gulášek minimálně se šesti?!

Moccaa

Kazatel: To je názor hokejového fanouška? To je skandál!!!