pusinka50

Tak nám zabili Ferdinanda a cigarety opět zdraží až o 9 Kč. Otázka pro kuřáky: přestanete kouřit nebo kouření omezíte?

Nejlepší odpověď
Alesh

To víš, že nepřestanou kuřáci kouřit. Je to stejné, jako by alkoholik kvůli několikakorunovému zdražení lahve měl přestat pít. Závislost je závislost, na tu si každý závislák rád připlatí. 😉 To radši bude brečet, že nemá na nájem, jídlo apod., hlavní je, že má na cigára apod.

Další odpovědi
fcoop

Nikdo nepřestane kouřit jen proto,že zdraží cigarety. To už by byl český národ národem nekuřáků.
Vajglů je ale na ulici minimálně stejně,jak za těch idylických dob,kdy Startky stály 4 kačky a podpultové Sparty 9.
Když bude úplně nejhůř,stane se z kuřáka zahrádkář a pojede se dál močálem........

jáára

budu míň žrát