kapka

Tak můžu ten program spustit?

Jsem na svém pc a mám účet správce.
Tato otázka je doplněním mé minulé otázky zde http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-spustit-program-pod-uctem-administratora
Nikdo mi neodpovídá do diskuse, tak se ptám znovu. Jak ten d..il. 😁
Musím ještě vypnout firewaly, antiviry a tak, to umím, ale prostě mám strach, že udělám něco špatně, tak mi prosím napište, že to můžu spustit. Díky

Nejlepší odpověď
led

Neviem o aký program ide, ale možnosť pustenia programu s iným účtom je možné aj z užívateľského účtu.
1 – klik pravým tlačítkom myši na ikonu
2 – otvorí sa ponuka
3 – klik na: spustiť ako
4 – otvorí sa karta: použivatelské konto na spuštění programu
5 – klik na Následujíci uživatel
6– v prvom riadku určite ponukou užívateľa-správcu
7 – zadajte správcovské heslo
8 – potvrďte Ok
program by sa mal spustiť v správcovskom účte
Doplňuji:
Možno vám pomôže:
Ako sa do počítača prihlásim ako správca?
http://window­s.microsoft.com/sk-SK/windows7/How-do-I-log-on-as-an-administrator