Smackdown

Tak mi byla diagnostikována úzkostná a panická porucha, takže jsem byl v životě měkkej?

Když si člověk bere plnou hlavu všeho, takže tím pádem není už chlap.

Odpovědi
aliendrone

Teď jsem ti chtěl sáhodlouze mudrcovati, ale sestra (drze mi čumící přes rameno, rašple stará nevychovaná) mi řekla, že důležité je, jak si byl tvrdej v posteli. Její odpověď hodnotím jako lepší, než moji původní, tak jsem ti ji zprostředkoval! :D:D:D

Floki

nejsi měkej protože ti bylo něco diagnostikováno ale proto že sis něco nechal diagnostikovat. Každej kdo páchne k doktorovy přes hlavu si něco odnese.

zjentek

Asi ano, asi to tak bude ;(