roxy52

Tak mě připadá-že všichni děláte v elektru?

Je hezký,že si chtějí v opravně vydělat a sazba je i 500 kč na hodinu,ale já mám na hodinu ani ne 50 korun !!!!! Tak ať si kradou,ale na těch bohatých!Jo a s tou televizej zase tolik hledání chyb neměli.Všechno věděli ode mě.A taky pochybuju,že dělají po pracovní době,natož v noci ! Tady je malý město,tak ty kluky opravářský tak zrochu znám.Vživotě by neudělali ani 5 minut přesčasu.
Doplňuji:
Pro Mosoje.Že vy podnikáte? Nebo teda na 100% děláte v tom elektru.Jinak tuto vládu jsem rozhodně volební lístek nedala.Ve vašem případě platí to,že se nejvíc ohlašují ty narychlo zbohatlíci.

Nejlepší odpověď
mosoj

Takovéto postoje mě vytáčí. Zvolily jsme si tuto dobu, alespoň podle reakcí na tomto serveru většina s ní souhlasí. Tak nemotejte socialismus s kapitalismem.
Káždý chce vysoký plat.Dnes se informace a znalosti tají a mají obrovskou hodnotu.
Náhradní díl je až na konci. Cenu práce si zvyšujeme sami svými nároky na plat.
Tytam jsou časy kdy v každém časopisu byl návod na nějakou opravu.
Nikdo vám nebrání aby jste si to opravila sama. Náhradní součástky jsou k dostání a o nářadí vůbec nemluvím.
Holt si musíte najít někoho kdo Vám to udělá za tři uslintaný piva. Přeji hodně štěstí při hledání.

Mimochodem zkusila jste si někdy jenom otevřít vysavač, nebo fén. Pokud nebudete vědět na co máčknout a za co zatáhnout zničíte ho a tak je to se vším.

Další odpovědi
FOG

Ono to bude asi ze sluzbama vsude stejny.Vcera jsem se ptal cloveka,co dela pro nasi firmu a tudiz se trochu zname,kolik by me uctoval za doplneni freonu do klimatizace. Rekl,ze budu pravdepodobne potrebovat okolo pul kila – litru a cena cca 18$.Ale sokovala me cena za prijeti ke mne domu,„za servis“ – 70$.
Drive jsme delali brigady zadarmo nebo jen za jidlo a piti a meli jsme k sobe blize. Dnes se Svet vsude meni a moc se mi to nelibi.

anonym

ja uz do opravny nepujdu a ani si je nikdy nezavolam,pred pul rokem jsem potrebovala vymenit tesneni kolem bubnu u pracky,prijel"o­pravar"a nainkasoval si jen1000kc za to ze se prijel podivat co te pracce je,za dve minuty odjel,vratil se za 3 dny tesneni vymenil a ja zase zaplatila700kc

SinceX

U mě se to stalo s internetem, dva týdny mi nešel internet ode dne zavedení, prý, že tam mám vira, přeinstaloval jsem, udělal jsem internet, ale „problikával“, opakovaně se připojoval a odpojoval, proto jsem přišel do jejich firmy a zažádal jsem si udělání, třikrát byl u nás ale dvakrát to nedokázal udělat – popravdě někde jsem mu sám poradil, přesto, že jsem nekvalifikovaným pracovníkem servisu. Při každý návštěvě jsem vyplázl 300Kč a po třetí, jsem se domluvil s rodiči, že jestli mi to neudělá, pošlu ho do háje a nechám si zařízení internetu od jiné firmy, přesto po třetí přišel, a tam jsem na něho zatlačil, obrazně jsem ho vzal za ruku a ukázal jsem mu problémy, dělal jsem to skoro sám, až nakonec jsem mu vysvětlil, že to není PC ale jejich přístrojem, nakonec povolil přivezl mi Wi-Fi přijímač od firmy BELKIN a zapojil, že mi to jede celých půl roku bez problémů, musel jsem sice vypláznout 800kč, ale už jsem řekl svoje slovo, že jestliže to nepůjde, ukončuji smlouvu, resp. že rodiče jí ukončí. Je to se vším a to nejen s TV nebo internetem..

vecernice

Roxy52,dvakrát jsem jela do opravny s televizí na opravu .Jednou 23.12.po druhé 23.12.A po třetí jsem si koupila novou,protože nejsem úplnej blbec,abych dávala za prý hodinovou práci skoro dva tisíce,když součástka stála 95,–Kč.Jen tak jsem tu starou dala spravit kamarádovi a ten ji po deseti minutách opravil,se slovy,že je to ještě škoda vyhodit a u něho stála součástka 20,–Kč a za opravu dostal tři piva.To asi o něčem svědčí ne?Asi to že nedělám v elektru.

ten který je

Nebylo by roxy52 nejlepší aby ti bohatí zaplatili celou opravu Tvé televize a v případě opravdu závažné poruchy že by ti koupili nový TV přijímač?Vždyt jsou bohatí a neberou 50kč na hodinu jako Ty.:-)

elektrikář

Mněl jsem problém 2 roky se na chalupě nepoužívala lednice do poslední chvíle mrazila dobře. Když jsem jí potřeboval spustit už nechladila. Pozval jsem si servis
řekl mi že špatný výparník a že se to spravovat nevyplatí. Naučtoval si za tuto radu 8OO.- Kč Dal jsem mu 1000.-Kč dostal zpět 2OO.-jsem doma sám položil jsem si to na stůl. Mechanik odjel i z tou dvoustovkou ze stolu.Jsem důchodce a tak mi se… ta drzost

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

mosoj

A ještě něco. Dříve to možná udělal někdo za pár šupů, ale všechno ostatní ukradl.

mosoj

Jsem v důchodu, trochu podnikám. Prostě dělám co umím a stačím.
Občas poradím kamarádovi nebo ze známosti sousedce opravím elektřinu. Zadarmo.
Ale abych podnikal za tři piva to po mě nechtějte. Když jedu s autem do servisu, také chtějí 500 Kč /hod a s pivem bych tam moc neuspěl a u doktora už vůbec ne.

Pokud čtete tyto diskuse můj postoj znáte.
Určitě nejsem tak pravicový jak by to mohlo vypadat !!