SajmonModer

Tak, máme tady MDŽ! Přeji všem ženám vše nejlepší a ať si užijou dnešní den!

Posílám kytičku! http://www.osel­.cz/soubory/830/1­.jpg
Doplňuji:
.

Odpovědi
panenka

Hrozně moc ti děkuji Sajmone a děkuji nejen za sebe, ale i za všechny uživatelky zde na odpovědích.

iceT

Děkuju…

stana73

To ses vytáh frajere-sorry Sajmone-díky :D

Terryle

Dobrý ráno a díky moc! Já teda MDŽ zatím za „svůj“ svátek neberu, spíš mám tendence frfňat, že už nemůžu slavit 1. června den dětí :), ale chtě nechtě už věkem spadám sem. Jen si vždycky připadám divně, protože vy muži a chlapci oficiální a profláklej svátek nemáte, což by být mělo, aby to jako bylo fér. Musím vypátrat, kdy to vlastně je a začít to pořádně propagovat… :)

GM

Díky moc, Sajmone, za přání i za kytičku.

hanulka11

Tak jsem si přišla pro přání až nyní , moc mě potěšilo, díky …mlaďas,že sis na nás vzpomněl.

anonym

Děkuji také,je to milé.

hanny 2

Ahoj Sajmone,moc děkuji za přání a kytku,vidím,že gentlemani ještě nevymřeli!Taky jsem dnes dostala 3tulipány od jedné zákaznice a to je tak asi všechno,u nás doma si na to nehrajem.