autacek

Tak které město myslíte, že bude multikulturně obohaceno příště?

Vážně Vám nepřijde, že tu máme něco, co tu před tím, než sem do Evropy přišel, kdo chtěl, nebylo?

Nejlepší odpověď
anonym

Tipuji, že další teroristický útok bude ve státech, jako je Portugalsko, Finsko, Řecko, Dánsko, Itálie …bůh žehnej a opatruj obyvatele Evropy!

Další odpovědi
anonym

Ano rozhodně mám ten pocit, příčinu ale nevidím v uprchlících kteří před tím většinou utíkají a chtějí žít v klidu (netvrdím že to znamená že se umí přizpůsobit novému prostředí, že jsou slušní a pracovití, to je ještě jiná otázka) ale spíš v náboženském fantatismu a skutečnosti že v mnoha zemích světa mají náboženství fanatici stále příležitost lidem promlouvat do života skrze pokřivené zákony (viz nedávná afera kdy vládní představitelé vyzívali k honu na ateisty protože v zákoně je zmíněna jen tolerance různých náboženství nikoliv žádného náboženství). Když se ale podíváte na mapu teroristických útoků v roce 2017 https://story­maps.esri.com/sto­ries/terrorist-attacks/?year=2017 zjistíte že nejvíce jich je opravdu tam odkud ti lidé utíkají a u nás zaznívají jen slabé ozvěny, byť samozřejmě také s fatálními a nepřehlédnutelnými důsledky …