hanulka11

Tak koukám,že někdo přišel na návštěvu ,všimli jste si?

Víte, holt je středa a nemůžeš bez nás být .
Doplňuji:
opravuji Vítej!!!!!!!

Odpovědi
iceT

Všimla jsem si před chviličkou,ale měla jsem zato,že snad blbě vidím.Ale jsem moc a moc ráda.Vítejte zpátky,Miroslave!

VampGirl

Taky jsem si už všimla. Jako vždycky mrknu na žebříček a objevil se tam z ničeho nic Miroslavst. 🙂 Vítejte zpátky na Odpovědích. 🙂

mosoj

Není tak trochu komedie ?

To jako když odejdu a zase milostivě vrátím dostanu plný počet bodů ?

Tak to by bylo stejné jako s doktorama.

anonym

Jsem moc ráda!

led

To sa nám tu nezbeda Miroslav zastavil cestou do Orska. Že by mal ešte voľné sedadlo?:-)
PS.
Alebo sa už vrátil z Orska?

hanulka11

taky jsem myslela, že se mi nějak" vrátila "data v PC

iceT

Každopádně je to moc,moc dobře,že na nás nezanevřel.