lenkaacer

Tak kdyz jsme u kategorie jidlo a vareni,nemohu se zeptat na nic jineho,nez,co mate nejradeji?

Nejlepší odpověď
hanulka11

řízek-jakýkoliv teplý ,studený , prasátkový drůbeží , přírodní, prostě řízek

Další odpovědi
anonym

masová jídla

oskar

Pikantní segedinský guláš knedlík,ale jinak jím všechno.

Pavluška

Babiččinu svíčkovou a králíka. Klasiky, ale nejlepší!

myšpulín

Všechna sladká jídla od kynutých ovocných knedlíků, palačinky, lívance… Bylo by toho hodně 🙂

magicm18

Ja mam moc rad rizoto,ale vubec nemam nic proti bramborovy knedlik ,trochu uzeniny na cibulce s vajickem zapecene

bobánek

Můžu mít od pondělí do neděle.Od rána do večera sladké jídla,a vůbec se toho nepřejím.:-).Takže,ovocné knedlíky,buchty,pa­lačinky a podobně.

janek66

Já jsem věrný svému jménu-kynuté buchty makové,tvaroho­vé,povidlové s marmeládou…

elektrikář

Řízek a bramborovou kaši. Chtěl jsem to mít už dnes ale domácí skřítek mi snědl všechnu strouhanku,Bu­de zítra.