Alesh

Tak kdo si dáte? 😉

http://letecka­posta.cz/396157348

Za týden je načnu. Jinak recept i další tipy viz moje otázka: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nemate-nejaky-super-recept-na-nakladany-hermelin … akorát ty čerstvé byliny jsem nahradil provensálským kořením. No, už se těším … 😉
Doplňuji:
Dobře no, píšu si:

1 ks hanulka, 1 ks briketka 😉
Sůwičko, to jsou afričtí chrousti, když nesníš ty je, snědí oni tebe! 🙂
barbalana si tedy škrtám, ví prd co je dobrý, aspoň neubude! 😉

Odpovědi
Sůwa

Co jsou ti černí brouci? Ještě jsem to nikdy nezkoušela, ale možná…
Doplňuji:
Já to tušila, že to budou takový ňáký potvory 🙂

anonym

Jestli to černý jsou olivy,tak tím mne nepohostíš!

Damiana

Myslím, že jsi udělal s tou sušenou směsí dokonce lépe. Je daleko intenzivnější a má větší grády než čerstvé byliny, kterých bys pro stejný efekt musel použít víc a ještě je nejdřív dát (pro spravné uvolnění aroma) do nahřátého oleje.
Vypadá to fakt luxusně a zároveň jednoduše – to bývají největší pochoutky. A ty černé olivy…bomba… Hned bych byla ve frontě s vidlí…:-))

hanulka11

Bude to lahoda

Doplňuji:
aspoň na mne víc zbyde- černý olivy miluju

Damiana

Aleshi, máš tu konkurenci!:-))
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/tak-kdo-si-date-ii-d

Alesh

ale prd, to je doplněk, zvládnu sežral obojí!

Sůwa

Sice ne recipročně, ale nabízím předpis na pikantní špekáčky :
1/2 kg točeňáku, nebo špekáčků + 4 cibule nakrájet na kolečka.
Nálev :
4 lžíce octa + 4 lžíce oleje + 4 lžíce plnotučné hořčice + 4 lžíce worcestru + 4 lžíce kečupu + 8 lžic vody + podle chuti chilli + sůl.
Zalije se ještě teplým nálevem, takže se dá konzumovat druhý den, ale vydrží v lednici i měsíc ( mně tedy ne ). Dobrou chuť!

Alesh

půl kila točeňáku, tak to dobrou chuť! 😉

Sůwa

To víš, já už jsem starší, ale i dneska se dají sehnat slušné aspoň ty špekáčky. On ten nálev taky ledacos napraví 🙂

Alesh

Damiano, pozdě, už jsem to uzavřel! 🙂 … Ledaže bys nabídla něco recipročně. Nabídneš něco recipročně, hm? 😉

Damiana

No koukám, že už jsi tomu a tamté dal a na mě se zase nedostalo…mlsný člověk ale nezapomíná…Но, погоди!:-))

Alesh

No, je pravda, že už jsem dal kdejaké, no 🙂

Damiana

🙂 Jo…a můj recept sis evidentně ani nepřelousknul…:-(
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nemate-nejaky-super-recept-na-nakladany-hermelin

Alesh

Ale louskl, princezno, když já chtěl udělat pořádnou nakládačku. 🙂

Damiana

V tom případě ti do budoucna mohu poradit tak akorát Houby.:-) (Ale stojí za to!:-))

Alesh

nakládaný? 😉

Damiana

S octem!:-)))