Tak jsme se konečně i v nižších polohách dočkali sněhu?

Na Pelhřimovsku sněží ve formě krupice, a co u vás?

Vypadá to na delší sněžení : http://postim­g.org/image/oj­kg69flb/

Nejlepší odpověď
arachis

Opavsko: Celou noc pršelo,sníh nikde a kolem 8 hodin to kleslo na –1,naštěstí už nepršelo.

Další odpovědi
da ny

Karlovarsko, 4°C
Nadmořská výška 400m – sníh nikde, zrovna ani neprší, chodníky suché.

klumprt

Nic. Ani ve sklepě. 🙂

anonym

Praha bohudík skoro jasno

gecco

Trochu popršelo, včil praží slunko…
_____________­_______________
Momentálně i v Praze posněžuje…
Ne, že by snad ležela vrstvička, ale něco padá…
😉

lexx

žádnej sníh jenom mírný deštík, dneska dopoledne jsem si udělal svůj malý okruh 4–5 km na velocipédu, tržnice Polsko, Kaufland (slevy), Lidl a domů, severní Morava okr.Karviná

Lamalam

Bydlím na horách skoro v 900 m n.m. Včera ráno u nás ležely asi 2 cm, potom do toho začalo pšet a bylo po sněhu. Ale první sníh u nás padal již v říjnu.

honza19hk

Hradec Králové, mírně sněží.

zjentek

Opava- jasno a kosa taková, že i poslední vyzmatkovaní červi vylezli z jablek.

Drap

U nás zatím nic. Ani neprší.

dudu

Barbakan je jako vždy Weise Rabe!

chachar1922

Od včerejška strašně neustále pršelo až do dnešního rána kdy se ochladilo a přestalo. Žádný sníh.

talka

V ČB začíná sněžit, ale hned taje. – Snad by měl každý uvést místo, odkud píše!!!

anonym

Tady je celej den krásně,ale v noci bude padat,ale někam jinam,čeká se tu mrazík.
Už je tu bílo.